Escada Moon Sparkle toaletní voda pánská 100 ml

Nepoužívám. Daroval jsem.

• , zakoupeno v Parfemy.cz

Spokojenost

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

• mam rada tuhle vuni ,uklidnuje ,vydrzi dlouho ,je kvalitni ,jsem rada ze jsem ji u vas nasla

tento produkt mam velmi rada ,zvykla jsem si na nej ,ale nikde jsem jej nemohla sehnat ,az u vas diky

Typ
Srdce parfému
zelené jablko, květinově vodní tóny
Základ parfému
cedr, mořská ambra, vetiver, georgijské dřevo

MOON SPARKLE - toaletní voda s rozprašovačem 100 ml. MOON SPARKLE oslavuje právě ty mladé ženy, kterým nechybí ambice a přitom nezapomínají ani na svůj přirozený šarm a sex-appeal.

Mladá žena, která si oblíbí MOON SPARKLE, je sebejistou, hravou, okouzlující a naprosto dokonalou představitelkou této kategorie moderních hvězd. Nepotřebuje ani mužský doprovod po svém boku, který by jí dodával na sebevědomí. Skvěle ovšem ovládá taktiku, jak muže získat. Je to v každém směru rebelka, která si díky svému zdánlivě bezstarostnému postoji k životu, lásce a práci získává respekt druhých a nechybí jí touha dokázat všem, co skutečně umí.

Kombinace ovocného akordu s náručí plnou květin vytváří z MOON SPARKLE vůní, která je svěží a svůdná stejně jako její nositelka.

Nepoužívám. Daroval jsem.

• , zakoupeno v Parfemy.cz

Spokojenost

• dobrá

• Krásná vůně.
    • Bohužel tento parfém musím opatrně používat přímo na pokožku, mám alergickou reakci....

Vybrala jsem si tento pafém proto, že mě jeho vůně zaujala natolok, abych ho používala i přes alergickou reakci.
    Používám ho tedy více na oděv.
    Všem doporučuji, protože vůně je nádherná.

• Velmi příjemná, okouzlující a osvěžující.

Vyzkoušela jsem ji jako vzorek, který jsem dostala k jinému parfému. Ihned mně okouzlila a myslím, že si ji někdy v budoucnu objednám. Je to vůně sladší, ale zároveň osvěží a povzbudí.

• , zakoupeno v Notino

parfem jiz v kamennych obchodech neni k sehnani. internet je jedina moznost. tento parfem mi byl velmi doporucovan

• , zakoupeno v Notino

• Příjemná vůně, která vydrží dlouho.
    • Proti může být jen to, že je ve většině inernetových obchodů vyprodaná a není na skladě.

Tvar lahličky je dobrý pro manipulaci.
    Objednala jsem si tuto toal. vodu po té, co jsem dostala přibalený 1 reklamní vzorek v objednavce.
    Vůně se mi líbila a vydrží dlouho. Proto jem si ji po té objednala

• , zakoupeno v Notino

je to skvělá vůně a zamilovala jsem se do ní už dávno, ale v mnoha kamenných i internetových obchodech tuto vůni neměli, proto jsem byla ráda,jsem si ji mohla objednat právě a vás a za tak skvělou cenu

• , zakoupeno v Kupparfem.cz

• příjemná vůně