Escada Rockin Rio 2011 toaletní voda dámská 100 ml

Papája, ananas, kokos, mandarinka

• , zakoupeno v Parfemy.cz

• delka vune
  • , zakoupeno v ELNINO.CZ

Mám ráda sladší vůně. A to parfém escada je. Mám už několik řad parfémů od této značky, jsem s ní velice spokojena. Flakon mi také vyhovuje. Doporučila bych ji hlavně ženám, které mají rády slaďounké a jemné parfémy.

• letní ovocná vůně do parného počasí i navečer

Základ parfému
santalové dřevo, pižmo
Hlava parfému
Papája, ananas, kokos, mandarinka

Léto je báječný čas, který doslova vyzývá k tomu, abychom se cítili co nejlépe. Limitované reedice 3 vůní od značky Escada připomenou trojici nejúspěšnějších vůní, které navozují tu správně letní atmosféru. Sexy Graffiti, Rockin´Rio a Island Kiss nás opět pozvou na výlet do nádherných prázdninových destinací. Flakony vůní se představují v nové verzi. Navíc jsou ozdobené stylizovanými obrázky typického detailu pro jednotlivé destinace – mrakodrapem pro růžovou Sexy Graffiti, sluncem pro oranžové Rockin´Rio a palmou pro modrý Island Kiss. Skleněné tělo korunuje kovový uzávěr a stužka s logem ESCADA. Rockin´Rio je mladistvá, květinová vůně, která má jemný a přitom osvěžující charakter docílený dominující kombinací kokosu a ananasu. Tropickou příchuť navozuje hned v úvodu spojení mandarinky a papáji, srdcem prolíná jemný akord cukrové vaty a šťavnaté broskve a do závěru vstupuje hřejivá nóta santalového dřeva s nepatrným dozvukem pižma.

• , zakoupeno v Parfemy.cz

• delka vune

• ovocná, voní hoodně exoticky citrusově a je svěží

Super vůně na léto, líbí se mi že je hodně ovocná a svěží. Má nádherný design.

• sladká vůně
    • dlouhá výdrž
    • pánům se tato vůně zamlouvá
    • perfektní na léto

Perfektní letní vůně pro každou příležitost. Z vlastní zkušenosti vím, že se pánům vůně opravdu líbí. Partner tuto vůni miluje :)

• letní ovocná vůně do parného počasí i navečer

mám ji každé léto

• , zakoupeno v Notino

Skvělá vůně, vydrží dlouho, cenově dostupný

• , zakoupeno v Xparfemy.cz

• pro mě úžasná svěží vůně, velký flakon dlouho vydrží
    • nevydrží celý den

pro mě úžasná svěží vůně, velký flakon dlouho vydrží

• svěží mladistvá vůně

je to dárek pro dceru, která tuto značku používá

• Skvělá ovocná vůně
    • Vydrží opravdu dlouho
    • K mání je i tělové mléko
    • Příznivá cena (nejen v internetových obchodech, ale i v "lepších" parfumeriích, které pokládám za záruku toho, že vůně bude kvalitní a za pár hodin nevyčichne)
    • Silně návyková :-)

Pro mě osobně nejlepší vůně vůbec. Přestože "ujíždím" na všech ovocných vůních od Escady, tak jsem opravdu nadšená, že je Rockin Rio opět k mání.

Úžasná ovocná vůně vhodná nejen pro horké léto. Vyhovovat bude asi spíše mladším ročníkům, ale proč nebýt k nakousnutí v jakémkoliv věku?