Escada Sentiment toaletní voda pánská 100 ml

Doporučená nabídka Cosmo.cz

Skladem • 1 varianta99 Kč97 % • 803 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 246 429 recenzíShop roku 2023 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby79 Kč91 % • 352 recenzíDalší informace

Rok vydání
2002
Země původu
Velká Británie

Po mnoha úspěšných pánských vůních značky Escada přichází na trh fantastická, smyslná, pánská vůně Sentiment Pour Homme - srdce emocí. Tato vůně symbolizuje lásku, štědrost, energii a štěstí. Je citlivým vyjádřením mužského šarmu a emocí. Vůně je určena pro úspěsného muže v dnešním moderním a dynamickém světě.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaDárek68 Kč100 % • 1 525 recenzíDalší informace

• , zakoupeno v ProdejParfemu.cz

• Jemná a svěží

• Naprostá TOP1 pro muže.jediné - trošku krátce drží ale je velmi jemná příjemná nevtíravá vůně.
    • TOP 2 Cool Water Dawidoff
    • TOP 3 Nightflight-JOOP
    • Zaslouží si 5 hvězd ale jednu musím strhnout za kratší výdrž vůně na těle
    • Středně dlouhá výdrž vůně

I když není nejlevnější vyplatí se mít doma.

• , zakoupeno v Parfiky.cz

Escadu Sentiment kupuji opakovaně - krásná vůně, která mě neomrzí

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaDárek68 Kč100 % • 1 525 recenzíDalší informace

• nbcb

• nádherná vůně

Escadu Sentiment jsem si poprvé koupil někdy před patnácti lety a hned si mě získala. Svěžest přecházející do tónů koření a dřevin. Říkal jsem jí vůně s tajemstvím. Měl jsem ji rád a hlavně, když jsem ji nosil, líbila se na mně i ženám. Mrzelo mě, když se po letech přestala dělat. S nadšením jsem přivítal její nové uvedení.