Esprit toaletní voda dámská 30 ml

Základ parfému
pižmo, santal, mech
Hlava parfému
červený rybíz

Květinová, ovocná vůně pro ženy. Vůně byla uvedena na trh v roce 2013.

Složení

Hlava - jablko, citron, černý rybíz

Srdce - lilie, pivoňka, jasmín

Základ - santalové dřevo, pižmo, mech

• , zakoupeno v Kosmetika-Zdraví.cz

nedráždivá vůně

Produkt doporučuji.

• +++++

Jsem s ním spokojená.

• , zakoupeno v Parfemy-Premier.cz

• příjemná, nevtíravá vůně

Vybrala jsem si jej jako náhradu za "Connect for Her", který bohužel už není v nabídce

• , zakoupeno v Notino

• krásná jemná vůně
    • není trvácná, dlouho nevydrží

• vůně nevydrží celý den

mám ji už rok a pořád mi krásně voní

• , zakoupeno v EUROPARFÉMY.CZ

• krásná vůně

Opravdu krásná vůně, skvělý dárek.

• , zakoupeno v Vůně parfémů

• PŘÍJEMNÁ VŮNĚ