Frais Monde Bílý Mošus a Bergamot toaletní voda dámská 30 ml

30 ml
Tester
Vzorek

• , zakoupeno v Krasa.cz

Velice příjemný produkt, lituji že jsem nenašla parfém se složkami moschusu. Přivítala bych jeho dodání. Je to vánoční přání, které bych ráda realizovala, zatím jsem nalezla malé balení toaletní vody. je to dárek.

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

• pudrovo - sladký....

Kdysi jsem používala Mošus, pak se nějak vytratil z trhu a ted jsem ho objevila u Vás, příště vyzkouším Bílý Mošus olej bez Bergamotu....

Typ
30 ml
Tester
Vzorek

Bílý mošus a bergamot

Ostrá silice z kůry plodů citrusovníku bergamotu a nezaměnitelná pudrovo-zelená vůně mošusu dává vzniknout elegantnímu, vrcholně ženskému parfému. Spojení čistých esencí není doplněné o žádný umělý tón a na kůži předvádí překvapivou harmonii mezi citrusovými, sladkými, zelenými a pudrovými odstíny.

• , zakoupeno v Krasa.cz

• , zakoupeno v ELNINO.CZ