Gap Near toaletní voda dámská 100 ml

Objem
100 ml
Tester

• , zakoupeno v Notino

Ten je pro mne TOP. Mám ho už po několikáté. Úžasný je i GAP STAY, GAP CLOUD a GAP OM.

• , zakoupeno v Notino

• Větší balení dobrá cena.
  • , zakoupeno v Jedenklik.cz

• jednoznačně příznivá cena produktu GAP Near.
    • Jemná svěží meruňková vůně
    • Málo vydrží
    • Nenadchne

Z této řady jsem již vyzkoušela GAP Close a GAP Stay.
    Moje favoritka je jednoznačně GAP Close.
    Byla bych ráda, kdyby GAP Close byl zařazen do prodeje ve vašem internetovém obchodě.
    Prosím o zprávu, pokud o tom uvažujete, ráda bych si jí objednala za rozumnou cenu

Typ
toaletní vody
Určení
dámské
Objem
100 ml
Tester

Květinová, ovocná, svěží vůně pro ženy. Vůně byla uvedena na trh v roce

Složení

Hlava - mandarinka

Srdce - broskev, pivoňka

Základ - pižmo

2zákazníci nedoporučují produkt

• , zakoupeno v Notino

• Větší balení dobrá cena.

• Jestli někoho nemáte rádi,tak mu darujte tuto vůni.Neskutečný smrad-i wc rozprašovače voní lépe.Z této vůně se mi doslova zvedá žaludek.

Zvláštní nesympatická vůně.Naštestí sem ji dostala jako dárek k jinému parfému zdarma.

• , zakoupeno v Jedenklik.cz

• jednoznačně příznivá cena produktu GAP Near.
    • Jemná svěží meruňková vůně
    • Málo vydrží
    • Nenadchne

Z této řady jsem již vyzkoušela GAP Close a GAP Stay.
    Moje favoritka je jednoznačně GAP Close.