Giorgio Beverly Hills Eau de Giorgio toaletní voda dámská 90 ml

santal, vanilka, ambra, pačuli
Hlava parfému
květ pomerančovníku

• super

po letech jsem si na ni vzpomněla a tak jí koupila mamince.Trefila jsem se ,jé krásná ,čistá ,nevtíravá a neokoukaná...

• pro mě spíš bez pozitiv,komu ovšem voní,tak velká výdrž
    • Těžší,příliš ostrá a výrazná vůně.Vzhledem k tomu,že i absutně nesedla,jsem měla pocit,že ze mě bude cítit nekonečně dlouho

Za mě-bez předchozího vyzkoušení rozhodně ne

Základ parfému
santal, vanilka, ambra, pačuli
Hlava parfému
květ pomerančovníku

Nová verze původní vůně Giorgio z roku 1981. Květinová, živá vůně pro ženy obsahující bohaté květy a šumivé ovoce. Vůně byla uvedena na trh v roce 2012.

Složení

Hlava - bergamot, broskev, pomerančové květy, meruňka

Srdce - ylang-ylang, jasmín, orchidej, gardenie, tuberóza, růže

Základ - pižmo, pačuli, heřmánek, ambra, santalové dřevo, vanilka, cedr, dubový mech

1zákazník doporučuje produkt

• super