Giorgio Beverly Hills Giorgio toaletní voda dámská 90 ml

Giorgio je smyslná zářicí vůně s pulzujícím květinovým srdcem. Je rozpoznatelná a dlouho vydrží. Složení Hlava - broskev, černý rybíz, hyacint, kardamon Srdce - gardénie,...
Doprava zdarma, Skladem
Garantovaný nákup z ProdejParfemu.cz

Skladem • 1 varianta65 Kč14 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • Více variantZdarma97 % • 29 126 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč96 % • 6 418 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč98 % • 10 286 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby30 Kč98 % • 74 521 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená záruka30 Kč98 % • 26 452 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč98 % • 7 333 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta39 Kč96 % • 2 236 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta88 Kč96 % • 1 703 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta88 Kč95 % • 7 995 recenzíDalší informace
Skladem • Více variantProdloužená záruka30 Kč98 % • 10 026 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta% Slevový kód49 Kč97 % • 272 494 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 246 551 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč96 % • 803 recenzíDalší informace
Skladem • Více variant29 Kč92 % • 18 996 recenzíDalší informace
Do 2 týdnů • Více variant69 Kč97 % • 47 530 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby79 Kč90 % • 353 recenzíDalší informace

1981
Země původu
USA

• , zakoupeno v EUROPARFÉMY.CZ

• Temperamentní květinová vůně.
    • Menší gramáž, pouhých 90ml místo tradičních 100ml.

Krásná temperamentní květinová vůně pro každou příležitost. Zdá se mi nejlepší k jasným barvám a zvlášť na oslavy. Tvrdí se, že pro přílišnou výraznost bývala v New Yorku v tzv.lepsich kavárnách zakázána, což pro ni byl reklamní přínos. Mně tedy nevhodná rozhodně nepřipadá a doporučuji ji každému! Němcová

• , zakoupeno v Pilulka.cz

vůně hrozná

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

Vůni jsem objednala bez předchozího přivonění, nesedla mi.

Typ
1981
Země původu
USA

Složení

Hlava - broskev, černý rybíz, hyacint, kardamon

Srdce - gardénie, tuberóza, růže, konvalinka

Základ - cedrové dřevo, pačuli, santalové dřevo, cist

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

4zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v EUROPARFÉMY.CZ

• Temperamentní květinová vůně.
    • Menší gramáž, pouhých 90ml místo tradičních 100ml.

• , zakoupeno v Pilulka.cz

vůně hrozná

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

Vůni jsem objednala bez předchozího přivonění, nesedla mi.

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v ProdejParfemu.cz

osobní volba

• , zakoupeno v Lékárna.cz

darek k narozeninam krasne voni s nakupem jsem spokojen

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

Používám ji již 20 let a pokaždé se mě ptají co to mám zavonavku.

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

Tento produkt kupuji již mnoho let.

velmi silny

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

• Výrazná, příjemná, ale přitom nevtíravá vůně.

Už po prvním použití mi padla do "oka". Vůně vydrží i několik hodin. Poprvé jsem si ji koupila před 20 lety mimo republiku a od té doby je to stálice mezi mými parfémy.

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

• velmi atraktivní vůně,dle mého názoru i názorů mého okolí

Tuhle vůni jsem si objednala po doporučení kamarádky a jsem spokojená