Givenchy Les Parfums Mythiques Extravagance d´Amarige toaletní voda dámská 100 ml

Typ
ambra, dřevité tóny
Hlava parfému
aksamitník

• , zakoupeno v Notino

• Jedná se o značku kterou kupuji pravidelně. mám už čtvrtou v pořadí, vždy musím mít v zásobě a doufám, že nepřestanou vyrábět.
    • Jediná nevýhoda, že není take v parfumu

Parfumy sice střídám(nejvíce Givenchy) , ale tato značka je mojí stálicí, takže jak dochází ihned kupuji novou.
    Jediná nevýhida, že se nedělá i jako parfum ale jen toaletní voda

• , zakoupeno v Notino

Rychlé doručení.Je to moje TOP vůně.Občas dostanu nebo si koupím jinou vůni,ale stále se vracím k této.Hodně se líbí mužům- zjištěno několika lety používání.

• , zakoupeno v Kosmetika-Zdraví.cz

Základ parfému
ambra, dřevité tóny
Hlava parfému
aksamitník

Firma Givenchy Parfums uvedla v roce 2007 k příležitosti svého 50. výročí škálu vůní "Les Parfums Mythiques".

Jde o sérii 10 vůní reprodukujících originály, avšak s použitím nových složek.

Les Parfums Mythiques - Extravagance d'Amarige je květinově zelená vůně pro ženy.

Složení

Hlava - měsíček, mandarinka

Srdce - květy pomeranče, jasmín

Základ - ambra, tóny dřeva

2zákazníci nedoporučují produkt

• Jediná nevýhoda, že není take v parfumu

Jediná nevýhida, že se nedělá i jako parfum ale jen toaletní voda

• , zakoupeno v Notino

Koupena na notino.cz a mohu doporučit. Originál za vynikající cenu. Rychlé dodání. Doporučuji.

• , zakoupeno v Kosmetika-Zdraví.cz

Krásná vůně za dobrou cenu

• , zakoupeno v Notino

Moje oblíbená vůně již několik let :-)

• , zakoupeno v Notino

mám ji jako dárek,tak bohužel nemohu posoudit,ale doufám,že bude stejná jako jí pamatuji

• , zakoupeno v Notino

Tento parfém používám od doby co jsem si ho koupila na dovolené v Itálii

• úžasné úžasné úžasné
    • dříve vydržela vůně delší dobu.
  • , zakoupeno v Notino

příjemná vůně ke které se vrcím

• , zakoupeno v ProdejParfemu.cz

• Krásně voní.