Givenchy Play Intense toaletní voda pánská 100 ml

Není nudný
    Jeden z mála ke kterému se dá stále vracet
    Doporučuji ostatním

• , zakoupeno v Parfemy.cz

Vybrala jsem si tento produkt jako dárek, a to protože vím, že můj partner tuto voňavku miluje a je jeho oblíbená.
    Rozhodně tento produkt doporučuji. Je to vůně pro energické a sebevědomé muže. A ženský na ní berou. Jsem toho příkladem. (Hihi)

Typ
Základ parfému
pačuli, pryskyřice, vetiver, fazole tonka
Hlava parfému
mandarinka, bergamot

Orientálně-svěží pánská vůně Play Intense od značky Givenchy je vhodná pro každodenní nošení. Tato vůně je určena pro smyslné, atraktivní a sebevědomé muže, kteří jdou úspěšně za svým cílem a nebojí se překonávat překážky.

Vůně byla na trh uvedena v roce 2008.

• Krásně voní

• Velice příjemný
    • Po aplikaci vydrží poměrně dlouho

Dlouhodobě používám
    Není nudný
    Jeden z mála ke kterému se dá stále vracet
    Doporučuji ostatním

• , zakoupeno v extra-parfemy.cz

• luxusni boži vuuuuuuuuuuně.

je mi 35 mam rada panske nebo kořenitějši vuně,rozhodně nikdy ne květinove obyčejne pomijive vuně a už vůbec ne tip noemi cambel,fergie avon nebo oriflame,,,a ruzny smrady kterejma se přes den musite dovonět.U tehle vuně mi řikaji jak muži tak ženy že to voni luxusně.doporučuji všem.je fascinujici hlavně ne pomijiva.(není to tipicka mořska panska vuně tipu avon at je tam co je tam tak to voni stejně ) nevim jak lepe napsat.DOPORUČUJI DOPORUČUJI.:)

• Dlouho vydrží!
    • Nemám!

• Vyborna vona

Velka spokojnost z mojej strany

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

když je s tím nějaký muž navoněný, kousla bych si

• , zakoupeno v ZIVADA.cz

• Příjemná a osvěžující vůně.

Doporučuji tuto vůni.

• , zakoupeno v Parfumcity.cz

• Používám tuto vůni již delší dobu.

Jsem s ním spokojen.

• , zakoupeno v Parfemy-Premier.cz

parfém používá manžel již několik let. osvědčená perfektní vůně pro muže.