Gres Cabaret parfémovaná voda dámská 100 ml

santal, ambra, pižmo, pačuli
Hlava parfému
růže

• , zakoupeno v Cosmo.cz

Dřevitá, melancholická, klidná vůně. Vůně růže, dřeva na pile u řeky, pilin a kůry. Vůně vnitřku klavíru a flétny a antikvariátu. Vůně Twin Peaks a písni Toma Waitse. Na stránkách Gres už nějakou dobu není, tak myslím, že už se nevyrábí :-(

• , zakoupeno v Parfemy-Premier.cz

• vůně je hodně dřevitá,jakoby pryskyřicová,cítím v ní hoblinky z čerstvě opracovávaného dřeva nebo taky čerstvě ořezané pastelky nakonci zjemněné jantarem.Nádhera!
  • , zakoupeno v Cosmo.cz

Na tento parfém jsem čekala skoro dva roky, po tu dobu nebyl v ČR k zakoupení. Jsem ráda, že ho mám. Jeho vůně je nádherně tajemná a elegantní. Mám radost.

Typ
Základ parfému
santal, ambra, pižmo, pačuli
Hlava parfému
růže

Cabaret obsahuje kadidlo, zajímavě namíchané s květinami, které dodává vůni netradiční nádech. Cabaret je chyprově-dřevitá vůně pro zralou ženu, která si ráda užívá života a upřednostňuje elegantní věci. Na trh byla uvedena v roce 2002.

• , zakoupeno v Cosmo.cz

• nechala jsem se zlákat
    • vse

vychvalovana, nesehnatelna, pro me nepouzitelna

• , zakoupeno v Parfemy-Premier.cz

• , zakoupeno v ProdejParfemu.cz

• Krásná vůně, jemná, čistá, melancholická....

Můj podpis.
    Asi se už nevyrábí :-(

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

• Hezka kvetinova vune, prijemna a nenasilna.

Hodi se do kancelare, protoze neni nasilna! Hezky flakon.

• , zakoupeno v Jedenklik.cz

• Jedna z mých nejoblíbenějších vůní

Tuto vůni používám již několik let. Jde o zvláštní vůni, kde dominuje kadidlo, které však dost žen nemusí. Nicméně jde o vůni, kterou jsem ještě na žádné ženě ve svém okolí necítila. Doporučuji vyzkoušet.

• , zakoupeno v SKINshop.cz

• kupovala jsem podle ohlasů dalších majitelů této vůně, a nezklamala jsem se, vůně nádherná, sedí mi
    • 100 ml balení je opravdu velké, do kabelky nic moc

• zajimava vune
    • zacatek velmi drevity , nasledne se krane rozvoni. je to jak polozena ruze na certvych hoblinach

perfektni parfem za perfektni cenu se slusnou vydrzi

• , zakoupeno v Xparfemy.cz

• vyhovuje mi tato vůně čistoty

Tento parfém používám dost let a jsem s vůní spokojena, prostě mi vyhovuje a myslím,že jde o vůni, která mi sedí. Myslím, že vůni parfému si musí vychytat každý sám, ke každému se hodí něco jiného.