Gres Cabochard parfémovaná voda dámská 1 ml vzorek

Šmankote to i na WC děsně smrdí

• Nevoní mi
  • , zakoupeno v Xparfemy.cz

• Nevoněla mi.
    • Pro můj nos dost nepoužitelná.

Nic pro mě.

Určení
dámské
Objem
1 ml

Parfém Gres Cabochard :Teplá, dřevitě květinová dámská vůně. Na trh byla uvedena v roce 1959. Parfém Gres Cabochard si můžete ihned objednat v našem internetovém obchodu. Gres Cabochardd vám může dělat radost již za několik dní.

Složení parfému Gres Cabochard :

• Hlava parfému Gres Cabochard :Aldehydy, koření, ovoce, citrón, pelyněk, šalvěj
  • Srdce parfému Gres Cabochard :Jasmín, ylang-ylang, růže, muškát, kořen kosatce
  • Základ parfému Gres Cabochard :Kůže, santalové dřevo, pačuli, jantar, pižmo, kokos, mech, vetiver, tabák

3zákazníci nedoporučují produkt

Šmankote to i na WC děsně smrdí

• Nevoní mi
  • , zakoupeno v Xparfemy.cz

• Nevoněla mi.
    • Pro můj nos dost nepoužitelná.

Nic pro mě.