Gres Cabotine de Grès toaletní voda dámská 100 ml

Skladem • 1 varianta59 Kč98 % • 6 399 recenzíDalší informace
Info v obchodu119 Kč91 % • 5 659 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárek% Slevový kód99 Kč84 % • 1 090 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárek% Slevový kód99 Kč84 % • 1 recenzeDalší informace
Do 2 týdnů • 1 varianta69 Kč98 % • 47 233 recenzíShop roku 2022 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč92 % • 18 962 recenzíDalší informace

santalové dřevo
Rok vydání
1990

• , zakoupeno v Profi-parfémy.cz

Svěží, zajímavá, dnes již klasika, mám ráda tento typ vůní.

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

• jedním slovem radost - pro mne osvěžující, výrazná i jemná, čistá, veselá, originální vůně..:-) Baví mě:-)
  • , zakoupeno v EUROPARFÉMY.CZ

• Krásná a přitom levná vůně.

Krásná sladká květinová vůně pro každou příležitost. Velmi výhodná cena. Doporučuji především ke květinovým vzorům. Už jsem myslela, že se buď už nevyrábí, nebo aspoň se do CZ nedovazi. A přece jsem ji u Vás sehnala. Bravo! Němcová.

Typ
Základ parfému
santalové dřevo
Rok vydání
1990

Cabotine je květinová vůně pro ženy od značky Gres. Hlavu parfému tvoří mandarinka, zázvor a ylang-ylang. Srdce je ve znamení lilie, hyacintu, tuberózy a pačuli. Základ vás zahalí do vůně santalového dřeva, tibetského mošusu a černého rybízu. Pro ženy, které jsou spontánní a chtějí být středem pozornosti. Staňte se nepřehlédnutelnou! Vůně byla uvedena na trh v roce 1990.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Profi-parfémy.cz

Svěží, zajímavá, dnes již klasika, mám ráda tento typ vůní.

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

• , zakoupeno v EUROPARFÉMY.CZ

• Krásná a přitom levná vůně.

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Notino

Toaletní vodu Cabotine de Grés používám již mnoho let, je to moje oblíbená značka, a proto když mi dochází zásoby, objednávám novou.
    Zkoušela jsem mezitím i jiné značky, ale vždy jsem se vrátila k této značce. Její vůně není sladká a vtíravá, naopak je jemná a svěží, jednotlivé ingredience jsou namíchány v neotřelou kombinaci, která ve mně evokuje dálky a nekonečný volný prostor. Je čistá a příjemná, myslím, že i trochu smyslná, dlouho vydrží a je pořád stejná.