Gres Cabotine parfémovaná voda dámská 1 ml vzorek

Objem
1 ml
Vzorek

• , zakoupeno v Notino

Tahle vůně mě velmi! překvapila - po stříknutí a přivonění jsem si řekla "panebože,to ne.." ......... asi po půl hodině si říkám co je to za krásnou vůni,byla ona,zápěstí mi vonělo nádherně - ale ten začátek,brr - tak se rozmýšlím jak dál,zda koupit větší balení,Zatím váhám.A rozhodně doporučuji malý vzorek,na každém se rozvine jinak.

Typ
parfémované vody
Určení
dámské
Objem
1 ml
Vzorek

Gres Cabotine, dámská parfémová voda 1 ml.

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v Notino