Gres Cabotine toaletní voda dámská 100 ml tester

Květinová vůně zázvorové lilie z Himálaje, která byla poprvé použita v parfémářském průmyslu. Perlivá, ženská, spontánní, velmi křehká vůně. Složení Hlava - kalábrijská...
Garantovaný nákup z ProdejParfemu.cz

pačuli, santal, pižmo
Hlava parfému
švestka

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

Podle recenzí jsem čekala silnou vůni, která vydrží, první závan a pak nic, ptala jsem se dcery, jestli jí voní, tvrdila, že nic necítí.

• , zakoupeno v eParfem.cz

• Stará klasika, mám ji ráda
  • , zakoupeno v ELNINO.CZ

Koupená poprvé, svěží vůně která dlouho vydrží. Ač mám ráda kořeněné, rozhodně mě tato vůně nezklamala.

Typ
pačuli, santal, pižmo
Hlava parfému
švestka

Složení

Hlava - kalábrijská mandarinka, asijský zázvor, ylang-ylang

Srdce - zázvorová lilie, divoký hyacint z Grase, egyptská tuberóza

Základ - pačuli, indický santal, tibetský mošus, černý rybíz

• , zakoupeno v eParfem.cz

• Stará klasika, mám ji ráda

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

• Tento produkt mam poprve, uz jej nebudu objednavat
  • , zakoupeno v ELNINO.CZ

velmi svěží letní vůně, dobrá cena

• , zakoupeno v ProdejParfemu.cz

• Vůně mi moc nesedla, je docela těžká.
  • , zakoupeno v ELNINO.CZ

• Je hodně květinková, je výrazná a má velmi slušnou výdrž.
  • , zakoupeno v ProdejParfemu.cz

• Příjemná vůně.
  • , zakoupeno v ELNINO.CZ

• Není pro každého, ale mě voní moc.
  • , zakoupeno v Notino

• Rozhodně netuctová vůně. Zajímavá. Velká výdrž vůně a nízká cena.

Výrazná "dámská" vůně pro osobitou ženu. Rozhodně není pro každého. Velká výdrž vůně a nízká cena. Čas od času se k ní po letech vracím a znovu mi má co říct.