GRES Cabotine toaletní voda dámská 100 ml

Skladem • 1 variantaDoplňkové služby84 Kč97 % • 4 949 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč98 % • 7 314 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta39 Kč96 % • 2 233 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby84 Kč96 % • 26 349 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby84 Kč97 % • 18 372 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč98 % • 626 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta78 Kč100 % • 848 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč97 % • 29 035 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta39 Kč92 % • 511 719 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč97 % • 272 052 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 245 157 recenzíShop roku 2023 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená záruka30 Kč98 % • 26 395 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč98 % • 88 011 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby30 Kč98 % • 74 435 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta70 Kč90 % • 15 recenzíDalší informace

švestka
Země původu
Francie

• , zakoupeno v ProdejParfemu.cz

Poprvé vše v naprostém pořádku. Podruhé čekám na toaletní vodu již 2 týdnem. Včera mi opět přišel omluvný email!!!

ještě nevím

• , zakoupeno v Parfemy.cz

retro vzpomínka na starší prima vůni, kterou jsme s kamarádkou používaly ... jsem potěšena, že je na trhu ještě dostupná a zase si ji někdy koupím :-)

Typ
Hlava parfému
švestka
Země původu
Francie

Cabotine je květinová vůně pro ženy od značky Gres. Hlavu toaletní vody tvoří mandarinka, zázvor a ylang-ylang. Srdce je ve znamení lilie, hyacintu, tuberózy a pačuli. Základ vás zahalí do vůně santalového dřeva, tibetského mošusu a černého rybízu. Pro ženy, které jsou spontánní a chtějí být středem pozornosti. Staňte se nepřehlédnutelnou! Vůně byla uvedena na trh v roce 1990.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v ProdejParfemu.cz

• Pro mě (a nejen pro mě!) velmi příjemná, čistá vůně.
    • Pro produkt jsem se rozhodla proto, že mi voněla na mé kamarádce, která si ji přivezla v období totality z ciziny. Toužila jsem mít také tak příjemnou vůni.
    • Nemám žádné proti. Fakt jsem moc spokojená!

Vůni používám od roku 1985! Zůstávám jí věrná, protože je mi velmi příjemná i po letech. Mockrát se mi stalo, že mě zastavili lidé na ulici a ptali se mě na značku parfému, který používám - prý hezky voní.

ještě nevím

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

krásná vůně

• , zakoupeno v Notino

• výrazná vůně kterou nezapomenete, velmi květinová, svěží
    • někdy na ni nemáte naládu

vůně střídám podle nálady, tato mne zaujala, mám ji už dlouho

• , zakoupeno v Profi-parfémy.cz

• líbí se mi lilie, v této kombinaci je osvěžující, vůbec ne těžká ani sladká, vhodný i do teplých dnů

neobvyklá květinová vůně s dekadentním šmrncem

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

Výdž nepřekonatelná vodní a mýdlová,zvláštní,mě nesedla ,ale je velmi dobře udělaná ,určitě nekupujte na slepo,flakon krásný.

• , zakoupeno v Xparfemy.cz

Velmi příjemná jemná květinová vůně.

• , zakoupeno v Notino

• vše OK, s vůní jsem spokojená

100 % spokojenost