Guerlain Champs Elysees toaletní voda dámská 50 ml

růžový jantar, pižmo
Hlava parfému
fialka

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

Tato vůně je prostě srdcová záležitost určená pro ty největší slavnostní okamžiky...

• , zakoupeno v BRASTY.CZ

• Krásná květinová vůně na jaro.
    • Žádnou nemám-výdrž dle obsahu vonných látek v EdT.

Dobrý doplněk k extraitu, prima na jaro.

• Krásná květinová dlouhotrvající vůně

Základ parfému
růžový jantar, pižmo
Hlava parfému
fialka

Champ Elysées je ovocně-květinová vůně, která dostala jméno podle pařížské třídy. V první fázi ucítíte tóny jasmínu, bergamotu, následuje květinová vůně frézie v kombinaci se šťavnatou broskví, konec dovrší růžový jantar a pižmo.

• , zakoupeno v BRASTY.CZ

• Krásná květinová vůně na jaro.
    • Žádnou nemám-výdrž dle obsahu vonných látek v EdT.

Dobrý doplněk k extraitu, prima na jaro.

• Krásná květinová dlouhotrvající vůně
    • Vždy po čase se k ní pravidelně
    • Dává nositelce smyslnost,sebevědomý

Všem ženám doporučuji.

• , zakoupeno v ProdejParfemu.cz

Zajímavá, netuctová , úžasná !
    Koupila jsem i jako dárek a líbila se !

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

Dříve jsem používala originál výrobku, se kterým jsem byla maximálně spokojená.
    Objednaný produkt zdaleka neodpovídá kvalitě původního. Vůně je jiná a hlavně slabá, vydrží jen chvilku.

• , zakoupeno v Parfemy.cz

tuto značu / vůni / používám 20let a jsem s ní zatím velmi spokojená, líbí se i okolí . děkuji. že ho obchod nsbízí

• , zakoupeno v ProdejParfemu.cz

• květinová bohatá, bylinná, čistá vůně
    • naprosto typově odpovídá prezentačnímu videu
    • pro každý věk a příležitost v případě obliby květinových neovocných nesladkých vůní
    • recenze patří EDT
    • rozvoní se večerní vůní květin a mýdla
  • , zakoupeno v Cosmo.cz

• Jemná velmi příjemná vůně.
    • Není zas tak intenzivní, aby případně obtěžovala okolí, jako některé jiné toaletky.

Já jsem tuto vůni už znala, používala jsem ji v minulosti a byla s jsem s ní vždy spokojená. Líbí se mi i to, že se nedá koupit v úplně každém obchodě s voňavkami, tuto značku mají zřídka kde a tak se nestává, že by byl někdo byl navoněný stejnou vůní.Není nepříjemně intenzivní.

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

• luxusní netuctová vůně, která má dlouhou výdrž

pravidelně se k této vůni vracím

• Jemna a velice zenska vune. Zkousela jsem i jine vune, ale vzdy jsem se k teto vratila.

doporucuji!