Guerlain Mon Guerlain parfémovaná voda dámská 30 ml

Skladem • 1 varianta39 Kč92 % • 511 345 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč94 % • 23 294 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč91 % • 789 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč98 % • 509 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta% Slevový kód49 Kč97 % • 271 493 recenzíShop roku 2022 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč96 % • 28 961 recenzíDalší informace

levandule
Rok vydání
2017

• , zakoupeno v Notino

• Pěkné balení, příjemná vůně.
    • Menší výdrž vůně, než jsem očekávala. Různé produkty značky Guerlain již používám více než 15 let, přivykla jsem, že mě vůně doprovázela téměř celý den.

• skvělá vůně

Hlava parfému
levandule
Rok vydání
2017

Tváří nové orientálně-dřevité vůně z domu Guerlain byla vybrána Angelina Jolie. Vůni navrhnul světoznámý parfumér Thierry Wasser, který se nechal inspirovat smyslností, emocemi a sny žen. Vůně vás v úvodu očaruje tóny levandule, která se mísí s jemnou vůní jasmínu. V základu vás nadchne santalové dřevo a vanilka. Vůně byla uvedena na trh v březnu 2017.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Notino

• Pěkné balení, příjemná vůně.

• skvělá vůně
    • bohužel málo vydrží

• poměr cena kvalit
  • Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Kosmetika-Zdraví.cz

Používám tuto parfémovanou vodu již půl roku a jsem s ní velmi spokojena, příjemná vůně , s dlouhou výdrží.

ok

• Jemná vanilková vůně
    • Trošku kratší výdrž,než jsem očekávala
  • , zakoupeno v ELNINO.CZ

vím do čeho jsem šla.Tuto vůni jsem si chtěla koupit již dříve.Jsem spokojená.

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

Jako stálá zákaznice parfumerie Marionadu, jsem dostala tester Guerlainu a okamžitě mě oslovil.

• úžasná vůně