Guess Dare toaletní voda dámská 50 ml tester

pižmo, dřevitý tón, kokos
Hlava parfému
květ hrušně

• , zakoupeno v eParfem.CZ

Krásný dárek za krásnou cenu.

Top

Základ parfému
pižmo, dřevitý tón, kokos
Hlava parfému
květ hrušně

Vzrušující a provokativní, to je vůně Guess Dare. Parfém Dare symbolizuje vášnivou, svůdnou a sexy ženu. Ženu, která má svůj vlastní styl, miluje dobrodružství a ráda přitahuje pozornost.

Příjemná esence kombinuje květinové a dřevité tóny. Voní po jemných broskvových a citrónových květech. V srdci se snoubí něžné květiny, které dodávají vůni romantický nádech. Hřejivé dřevo, sladký kokos a pižmo uzavírají tuto skvostnou kompozici.

S vůní Dare se budete cítit svůdně a velmi žensky. Upoutejte pozornost všech mužů. S vůní Guess Dare Vám neodolá žádný muž.

• , zakoupeno v eParfem.CZ

Krásný dárek za krásnou cenu.

Top

• Produkt mám nově,nemohu zatím posoudit
  • , zakoupeno v ELNINO.CZ

Kombinuji s tělovým mlékem a sprchovým gelem. Voní sladce, ale příjemně.

• Na me sladsi vune
  • , zakoupeno v Kosmetika-Zdraví.cz

• Příjemná vůně.
  • , zakoupeno v Kosmetika-Zdraví.cz

Nejprve jsem dostala jako dárek v balení 100 ml, přestože darující neznal můj vkus (dost risk při tak velkém balení :-)). Po prvním přičichnutí k zápěstí jsem neuměla sama rozpoznat, jestli mi voní, ale za pár hodin jsem byla naprosto unesená!!! Pro mě nádherná, nevtíravá vůně, celkem na kůži i oblečení vůně vydrží. Dárek pomalu dochází, tak jsem si raději objednala další várku dopředu, ať mám v zásobě (balení tester 50 ml bez vršku, ale vůbec nevadí).
    Za mě naprostá spokojenost, u vůně zůstanu, i když mám doma i jiné.

• , zakoupeno v ZIVADA by Parfemy SP

• na rozdíl od stejnojmenného produktu, který jsem vypotřebovala před nákupem tohoto nového, mám pocit, že jinak a méně (mnohem kratší dobu) voní
  • , zakoupeno v ELNINO.CZ

Krásná designovka Krásná vůně dokonce si ji hned koupila i kolegyně v zaměstnání

vůně dlouho nevydrží