Guy Laroche Fidji toaletní voda dámská 100 ml tester

kosatec
Rok vydání
1966

• koupila jsem ho za velmi dobrou cenu jako vzpomínku na první parfém

před třiceti léty mi připadal parfém kořeněný, ale měla jsem parfém, nyní je to toaletní voda a je úplně jiná než jsem si pamatovala, cítím hlavně květiny, zkusila ji kolegyně a ta mi tvrdila, že teprve večer se vůně rozvinula a cítila koření a santal, já necítila vůbec nic, úplně za pár hodin vyvanula. Budu ji ale zkoušet dál, dám ji šanci. Ale nevím, jestli vůni doporučit?!

Stále skvělá vůně, nikdy neomrzí

Hlava parfému
kosatec
Rok vydání
1966

Fidji je květinová vůně vytvořená modním návrhářem Guy Laroche. Tato vůně nese jméno ostrovů Fidji v jižním pacifiku. Fidji se otvíra čerstvými tropickými tóny a přechází do květinového srdce.

Složení

Hlava - hyacint, citrón, bergamot, galbanum

Srdce - karafiát, ylang-ylang, jasmín, růže

Základ - vetiver, pižmo, mech, santalové dřevo

• koupila jsem ho za velmi dobrou cenu jako vzpomínku na první parfém

Stále skvělá vůně, nikdy neomrzí

produkt používám několik let, příjemná vůně, nezanechá stopy na oblečení

• , zakoupeno v Kosmetika-Zdraví.cz

Jsem spokojena s produktem i s cenou.

• , zakoupeno v ProdejParfemu.cz

Dámská voda mne zklamala.Mám originál zakoupený v Německu a je zcela jiný.Daleko lepší. Objednala jsem i pánský a ten je perfektní.

• , zakoupeno v eParfem.CZ

• Prostě pro mne je nejlepší

Rychle ubývá

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

• Krasna.nadharni voni

moje oblíbená vůně

• , zakoupeno v ProdejParfemu.cz

Stará dobrá značka parfému, oblíbená mezi ženami takže nemohu sloužit jako muž mohu říci, že mi to voní

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

originální vůně, dobrá cena