Hristina Přírodní Frey parfém dámský 30 ml

Přírodní parfém pro ženy Frey   Ke každému parfému si vyberte do košíku vzorek zdarma jako dárek pro Vás.   Popis: Přírodní parfém Frey je originální parfém pro ženy, který se...
Doporučená nabídka Lékárna.cz

dámské
Objem
30 ml

• , zakoupeno v GreenStore.cz

Krásně a dlouho voní. Nicméně je to spíše letní vůně, mírně sladší...

• , zakoupeno v GreenStore.cz

....no tak ta je!!!!Krásná,něžná a přitažlivá vůně.Ženský neváhejte s koupí.Dlouho vydrží.Ale jak již někdo psal,asi záleží na PH jaké kdo má.Na vlasech vydrží 1-2 dny.Podle toho kdy dojde na další mytí.
    No já jsem fakt nadšená.A je PŘÍRODNÍ!!!!

krásně voní

Typ
parfémy
Určení
dámské
Objem
30 ml

Přírodní parfém pro ženy Frey

Ke každému parfému si vyberte do košíku vzorek zdarma jako dárek pro Vás.

Popis:

Přírodní parfém Frey je originální parfém pro ženy, který se vejde do každé kabelky.

Základ vůně tvoří cedr a vanilka, s hlavními vůněmi sladkého jasmínu, tuberózy a divokých jahod a svrchními tóny - bílé pižmo, bílé lanýže a černý rybíz.

Parfém je pro každého, kdo dává přednost jemné, romantické, mírně kořeněné vůni.

Vzhledem k nařízení komise EU č. 432/2012 o zdravotních tvrzeních, nesmíme uvádět obecně známé a ověřené informace o působení účinných složek v našich produktech.

Účinky si lze dohledat např. v herbářích.

Složení:

VODA, LÍH, JASMÍNOVÉ KVĚTY ESENCIÁLNÍ OLEJ, BÍLÉ PIŽMO EXTRAKT, YLANG-YLANG ESENCIÁLNÍ OLEJ, ŠTÍROVNÍK EXTRAKT, RŮŽE DAMAŠSKÁ ESENCIÁLNÍ OLEJ, KOSATEC FLORENTSKÝ ESENCIÁLNÍ OLEJ, DĚHEL ESENCIÁLNÍ OLEJ, JANTAROVÝ OLEJ, OPIUM OLEJ.

Minimální trvanlivost do:   10/2024

Použití:

Parfém použijte na krku či v podpaží, kdykoliv během dne.

Složení našich produktů je úplné.

Každý produkt je registrován v CPNP a je kontrolován státní hygienickou správou.

Kosmetika není testovaná na zvířatech.

• , zakoupeno v GreenStore.cz

Krásně a dlouho voní. Nicméně je to spíše letní vůně, mírně sladší...

• , zakoupeno v GreenStore.cz

No já jsem fakt nadšená.A je PŘÍRODNÍ!!!!

krásně voní

Krásná vůně dlouho vydrží

• , zakoupeno v Hristina.cz

• Krasna vůně,kterou pouzivam uz alespon rok
    • Stačí malé množství
    • Dlouho vydrží
  • , zakoupeno v Lékárna.cz

• maželka je nadšená
  • , zakoupeno v Lékárna.cz

Příjemná vůně, objednala jsem ji poprvé, ale určitě objednám znovu. Cena velmi dobrá vzhledem ke kvalitě.

• Příjemná vůně - spíše na zimu
    • Nízká cena
    • Ideální velikost balení
  • , zakoupeno v Hristina.cz

• Nádherná vůně,dobrá výdrž.
    • mám alergii na parfémy.Doufala sem,že přírodní parfém mě vyrážku neudělá.Udělal.

Hristina.cz (prodejce)

Dobrý den paní Blahová,
    velmi nás mrzí že i náš parfém Vám způsobil vyrážku. Bohužel nelze říci, na kterou složku můžete být alergická. Může Vám vadit nějaký z esenciálních olejů či alkohol, který se vyskytuje ve všech parfémech.
    Naše parfémy jsou opravdu 100% přírodního složení, bohužel nemůžeme zaručit že nikdo nebude mít alergii na některou ze složek.
    Rádi bychom Vám jako kompenzaci nabídli výběr jiného produktu ve stejné cenové relaci.
    Pokud máte zájem, kontaktujte nás na email: [email protected]

• , zakoupeno v Hristina.cz

• Opravdu hezky voní a mnoho lidí se mě ptá, co to je za vůni - což se mi i u mnohem dražších parfémů tolik nestává.
    • Uvítala bych větší balení, klidně za vyšší cenu.

Opravdu hezky voní a mnoho lidí se mě ptá, co to je za vůni - což se mi i u mnohem dražších parfémů tolik nestává. Uvítala bych větší balení, klidně za vyšší cenu.