J.P. Gaultier Le Male Essence de Parfum parfémovaná voda pánská 75 ml

kůže
Hlava parfému
artemesia

• , zakoupeno v Parfum.cz

Naprosto jedinečný. Syn je maximálně spokojený a už jiného nechce.

• Vydrží
    • Pozitivně vnímaný okolím

• Vůně je intenzivnější, než u toaletní vody, ale lépe voní ta toaletní voda
    • Trochu jiná vůně

Používám toal. vodu Je.P. Gaultiere ,i když jsem žena. Chtěla jsem zkusit silnější vůni této značky, proto jsem objednala parfém, ale byla jsem zklamaná , že nevoní stejně. Ale nechám si ho , časem se mi snad bude víc libit. Vůně je pro chladnější počasí, nebo na večerní akce. Přes den v teplém počasí se nehodí, je moc silná. Toaletní voda má jemnou vůni, jakoby pudrová čistota.

Typ
Srdce parfému
kůže
Hlava parfému
artemesia

Oreintálně fougerová vůně Le Male Essence de Parfum pro muže od značky Jean Paul Gaultier představuje dotek sofistikovanosti. Hlava vůně je tvořena kardamomem, bergamotem, pepřem a pelyňkem. V srdci se snoubí levandule, kůže, šalvěj a skořice. Základ dotváří ambrové dřevo, kumarin, vanilka, pižmo a červený zázvor. Na trh byla uvedena v roce 2016.

• , zakoupeno v Parfum.cz

Naprosto jedinečný. Syn je maximálně spokojený a už jiného nechce.

• Vydrží
    • Pozitivně vnímaný okolím

• Vůně je intenzivnější, než u toaletní vody, ale lépe voní ta toaletní voda
    • Trochu jiná vůně

• Výborná vůně
    • Sexy flakon :-)
    • Mohlo by toho být víc

Tak tohle se J.P.G. povedlo.
    Zřejmě nejlepší co kdy vyrobil.
    Mužné,elegantní a cool.
    Je to opravdu esence z původního Le Male.
    Vůně je vylepšená,zesílená a bez máty(hlava).
    Zařazuji tuto vůni mezi mé top 10.

• osvedceny

• Neodolatelná vůně!
    • Pro muže kteří vědí co chtějí! Doporučuji všem mužům!