Jacomo Aura toaletní voda pánská 75 ml

Kořeněná, svěží vůně pro muže. Evokuje světlo, průsvitnost a barvu a stává se katalyzátorem emocí. Na trh byla uvedena v páru s dámskou Aura for Woman. Složení Hlava - šalvěj,...
Doporučená nabídka Parfumela.cz

santal, ambra, pačuli, mošus, cedr
Hlava parfému
ostružina, tuberóza, mandarinka, frézie, liči, grapefruit

• , zakoupeno v Notino

Jacomo aura mám tedy v zeleném provedení a tohle je žluté, tak nevím. Ten co mám je úžasná svěží kouřově citrusová záležitost

• , zakoupeno v Notino

• Velmi zajímavá vůně. Spíše letní. Docela dobrá výdrž.
  • , zakoupeno v Notino

• Velmi příjemná "čistá" letní vůně.
    • Udivilo mě, že tato toaletní voda vydrží neočekávaně dlouho vonět.

I když jsem objenávala toaletní vodu pouze podle popisu prodejce (nikdy před tím jsem se s ní nesetkala), jsem opravdu spokojená.

Typ
santal, ambra, pačuli, mošus, cedr
Hlava parfému
ostružina, tuberóza, mandarinka, frézie, liči, grapefruit

Složení

Hlava - šalvěj, zelený citrón, zázvor, jalovec

Srdce - muškátový ořech, skořice, fazole tonka, tabák

Základ - cedrové dřevo, pižmo, pačuli, ambra, santalové dřevo, horská růže

• , zakoupeno v Notino

• Velmi zajímavá vůně. Spíše letní. Docela dobrá výdrž.
  • , zakoupeno v Notino

• Velmi příjemná "čistá" letní vůně.
    • Udivilo mě, že tato toaletní voda vydrží neočekávaně dlouho vonět.

• , zakoupeno v Notino

Zalíbilo se mi složení produktu a proto jsem ho zakoupila jako dárek.