Jaguar Performance toaletní voda pánská 100 ml tester

pižmo, tonka, santal, lišejník, vetiver, muškát
Hlava parfému
cypřiš

• , zakoupeno v Jedenklik.cz

• Příjemná vůně pro pány.
    • Zatím nic.

Značku jsem koupil poprvé, spokojenost.

• , zakoupeno v Notino

• Příjemná,mužná vůně.
    • Relativně dlouho vydrží.
    • Cena výhodná.

Vůně vydrží dýl,ale musí se více aplikovat a to i na oblečení.

• , zakoupeno v Parfemy-Premier.cz

• Koupeno naslepo pro syna 21 let.
    • Svěží a příjemná vůně-syn je spokojený.

Od jaguáru jsme měli dvě jiné vůně a líbili se nám.
    Třetí vůně také nezklamala.

Typ
Základ parfému
pižmo, tonka, santal, lišejník, vetiver, muškát
Hlava parfému
cypřiš

Parfém Jaguar Performance evokuje obdivuhodné charakteristické vlastnosti značky Jaguar, tedy aerodynamickou sílu a mimořádnou výkonnost. Vůně patří do rodiny svěže-aromatických parfémů. Explozivní vrchní tón tvoří lehká kořeněnost bazalky a pikantnost mandarinky. Po překvapivém začátku následuje svěží mátová směs, vhodně podepřená sílou cypřiše.

Vůně byla na trh uvedena v roce 2002.

• , zakoupeno v Jedenklik.cz

• Příjemná vůně pro pány.
    • Zatím nic.

Značku jsem koupil poprvé, spokojenost.

• , zakoupeno v Notino

• Příjemná,mužná vůně.
    • Relativně dlouho vydrží.
    • Cena výhodná.

Vůně vydrží dýl,ale musí se více aplikovat a to i na oblečení.

• , zakoupeno v Parfemy-Premier.cz

• Koupeno naslepo pro syna 21 let.
    • Svěží a příjemná vůně-syn je spokojený.

Od jaguáru jsme měli dvě jiné vůně a líbili se nám.
    Třetí vůně také nezklamala.

• , zakoupeno v Xparfemy.cz

• voní čistotou, jako po mýdle ze sprchy, lehký a nevtíravý

• , zakoupeno v SKINshop.cz

• -tato pánská Edt je unikátně vyváženou vůní
    • -Edt i voda po holení se krásně doplňují a dlouho vydrž
    • -není nic,co bych na ni měnila.

Manžel si Edt i vodu po holení vybral už vícekrát,pro její nevtíravost a příjemnou vůni.Hodí se snad ke každé příležitosti,ale přece jen trochu více pro léto.
    Tento produkt bychom oba dva zcela jistě doporučili všem k vyzkoušení,mnoho z těch,kteří ji dosud nevyzkoušeli,budou velice mile překvapení nadčasovostí této vůně.Zcela jistě se hodí pro všechny věkové kategorie,vynechala bych-náctileté.Je přesně taková,jakou si ji manžel před nějakým rokem zakoupil,ať již obsahem,tak i designem.I mně se velmi zamlouvá,přestože mám v oblibě pánské vůně více kořeněné .Momentálně není na trhu v řetězcích obchodů s kvalitními Edt.V tomto e-shopu jsem ji objevila za velmi,opravdu velmi příznivou cenu.Nejprve se mi ani nechtělo uvěřit,že v této cenové relaci ji lze u nás zakoupit a váhala jsem s objednávkou,zda podle ceny bude skutečně originálem.Tak jsem to riskla.A je ORIGINÁLEM.Stoprocentním a za to děkujeme.Tento e-shop je spolehlivým dodavatelem originálních parfémů za neskutečně dobré ceny.

• , zakoupeno v EUROPARFÉMY.CZ

• opakovaná obj.
    • odpadá

Manžel odmítá jinou značku

• , zakoupeno v Akční-Parfémy.cz

• krásná citrusová vůně

nevšední nad očekávání příjemná vůně