James Bond 007 parfémovaná voda dámská 50 ml

Německo

• , zakoupeno v Top-Cosmetic

• Dcera je spokojena.
  • , zakoupeno v ELNINO.CZ

• Vůně, která moc nevydrží..
  • , zakoupeno v VENTAonline.cz

Zatím jsem ho ještě neotevřela, ale vyzkoušela jsem v obchodě a vůně mě velice zaujala a líbila se mi. Neustále jsem si čichala k ruce. Miluju vůně, v jejichž složení je kašmírové dřevo.

Typ
Rok vydání
2015
Země původu
Německo

Vůně James Bond 007 Woman je pro smyslné ženy, které neváhají ukázat svůj životní postoj a jdou každé nové příležitosti vstříc. Je to vůně, která Vám otevře vrátka do nádherné zahrady plné květů a svěžesti, kterou si zamilujete. Zhluboka se nadechněte a užívejte si tu jedinečnou vůni. Vůně byla uvedena na trh v roce 2015.

• , zakoupeno v Top-Cosmetic

• Dcera je spokojena.
  • , zakoupeno v ELNINO.CZ

• Vůně, která moc nevydrží..
  • , zakoupeno v VENTAonline.cz

• , zakoupeno v PARFEMLAND

vůni již znám, líbí se mi

• Skvělá vůně

• , zakoupeno v ProdejParfemu.cz

• Příjemné balení do kabelky. Vůně jemná květinovo ovocná, cítím tam mandarinky.
    • Bohužel vůně není příliš výrazná a dlouho nevydrží. Možná je to jen můj pocit, protože mám ráda výrazné vuně typu Escada.

• Příjemná vůně, kupuji pravidelně
    • Výraznější a ostřejší vůně, žádná slaďárna
    • Z kolekce James Bond asi nejpovedenější

Brzy vyprchá, chce to častěji aplikovat

• , zakoupeno v ZIVADA.cz

• Příjemná vůně