Jesus Del Pozo In Black toaletní voda dámská 30 ml

kosatec, pižmo
Hlava parfému
bergamot, bambusové listy, květ citronovníku

• , zakoupeno v ProdejParfemu.cz

Vybrala jsem si vůni na základě vyzkoušení vzorku, je to příjemná teplá vůně možná spíš na zimu, květinově pudrová

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

Parfém je opravdu nádherný.

• úžasná smyslná vůně, která dlouho vydrží

Základ parfému
kosatec, pižmo
Hlava parfému
bergamot, bambusové listy, květ citronovníku

Svrchní nóty růžového grapefruitu a růže jsou zvýrazněny vůní černých třešní. V srdci pulzuje černá lilie a směs egyptského jasmínu a fialek. Základ překypuje smyslností díky spojení madagaskarské vanilky, pižma, pačuli a cedru.

Květinová vůně, která omámí všechny vaše smysly.

Ze všech složek vůně J. DEL POZO IN BLACK stojí za pozornost následující tři díky své výjimečnosti

Hlava - černé třešně

Ve starověku zakázané ovoce. Podle legendy dokázalo muže očarovat a ženám prodloužit mládí. Vůni dodává smyslnost.

Srdce - černá lilie

Záhadná květina s omamnou vůní a neznámým původem.

Základ - lékořice

Řekové a Římané věřili v magický účinek kůry lékořice a v její schopnost vzbuzovat touhu a vášeň.

• , zakoupeno v ProdejParfemu.cz

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

Parfém je opravdu nádherný.

• úžasná smyslná vůně, která dlouho vydrží
    • nic nemám

• , zakoupeno v Xparfemy.cz

• pro mne napsoro perfektní, sedne mi, dlouho jsem hledala.
    • Takové jakoby pudrové tony mám najraději :-)

fakt doporučuji