Jil Sander STYLE parfémovaná voda dámská 30 ml

jantar, pižmo
Hlava parfému
frézie, mango, kardamom, červený pepř

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

Velmi příjemná vůně, ne tuctová, delší výdrž...

• , zakoupeno v ProdejParfemu.cz

Základ parfému
jantar, pižmo
Hlava parfému
frézie, mango, kardamom, červený pepř

Dámská vůně Jil Sander Style byla vytvořena pro sebejistou ženu. Vyjadřuje niterný a nenápadný luxus, zahaluje ženu do kašmíru a odráží její vrozenou smyslnost. Tato květinově-dřevitá vůně je ukryta do flakonu, který byl navržen jako umělecký kousek a je propojen se světem architektury. Buďte sama sebou s vůní Style!

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

Velmi příjemná vůně, ne tuctová, delší výdrž...

• , zakoupeno v ProdejParfemu.cz

• vůně

• používám už léta

Tuhle vuni mam rada

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

Krásná čistá vůně. Zatím se všemi vůněmi od Jil Sander mám výborné zkušenosti. Kupovala jsem na základě recenzí a jsem velmi spokojená.

• , zakoupeno v Notino

Vybral jej Ježíšek, tak snad vše OK.

• , zakoupeno v Notino

celodenní výdrž,příjemná orientálka

• , zakoupeno v Parfemy.cz

• Velmi pěkná vůně

spokojenost, určitě zase využiji možnost nákupu

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

• Intenzivnější vůně, poměrně dlouho vydrží, neobtěžuje

Můj první nákup parfému pouze na základě recenzí, ale příště se opět vrátím ke svým stálicím... Určitě neobtěžuje, ale taky mě nenadchl ! Průměrná vůně,kterou teď na podzim budu používat, ale určitě se k ní nebudu vracet.

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

• Style je má první vůně od Jil Sander zakoupená pouze na základě recenzí jiných uživatelek,

Miluji parfémy, ráda voním na sto honů jak se říká:) Používám různé, dle nálady a příležitosti, nejsem věrná jedné značce, ale je pravda že nejvíce oblíbených je z dílny Lancome, Guerlain, Yves Saint Laurent či Jean Paul Gaultier. Style od Jil Sander jsem zakoupila na zíladě recenzí a těšila se, jak okouzlí mne. Mám ráda silné vůně, Style je velice jemná, voní čistotou, ale má jiskru, šmrnc....strašně mě okouzlila a každý se mě ptal, co že to mám zase za novou vůni....má výdrž, i když je jemná, krásně se se mnou sladila. Bude to má trvalka a já jsem z ní nadšená.