Juicy Couture Viva la Juicy Noir parfémovaná voda dámská 100 ml tester

Ovocná, dřevitá, karamelová vůně pro ženy. Vůně byla uvedena na trh v roce 2013. Složení Hlava - mandarinka, lesní ovoce Srdce - jasmín, gardénie, zimolez Základ - vanilka,...
Doporučená nabídka Profi-parfémy.cz

lesní bobule
Rok vydání
2013

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

K této vůni se vracím, jsem s ní spokojená, dle mě příjemná, není nijak vtíravá, vhodná možná více na léto

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

Skvělá, elegantní vůně. Od této značky jsem již měla jednu vůni, ale jelikož byla vyprodaná, objednala jsem Noir. Nemá chybu.

Typ
2013

Složení

Hlava - mandarinka, lesní ovoce

Srdce - jasmín, gardénie, zimolez

Základ - vanilka, karamel, santalové dřevo, ambra