Justin Bieber Girlfriend parfémovaná voda dámská 100 ml

ambra, pižmo, orchidej
Hlava parfému
velká jahoda

• , zakoupeno v BRASTY.CZ

Je pro dceru, je to jedna z jejích nejoblíbenějších vůní.

• , zakoupeno v Notino

• Svoji krásnou a dlouhotrvající příjemnou vůni.

Vnučka tento parfém má a krásně mi voněl. Zkusila jsem si ho objednat a jsem moc spokojená a doporučuji ho dalším ženám.

• , zakoupeno v Xparfemy.cz

• Splňuje očekávání, míří na předem určenou skupinu teenagers.

Doporučuji, svěží vúně pro mladé slečny.

Typ
Základ parfému
ambra, pižmo, orchidej
Hlava parfému
velká jahoda

Přesně rok po uvedení své první vůně Someday představil Justin Bieber svým fanynkám, a nejen jim, parfémovou vodu Girlfriend. Jedná se také o květinově-ovocnou vůni a udělá jistě radost všem příznivcům jeho hudby a stylu.

Na trh byla uvedena v roce 2012.

• , zakoupeno v BRASTY.CZ

Je pro dceru, je to jedna z jejích nejoblíbenějších vůní.

• , zakoupeno v Notino

• Svoji krásnou a dlouhotrvající příjemnou vůni.

• , zakoupeno v Xparfemy.cz

• Splňuje očekávání, míří na předem určenou skupinu teenagers.

Doporučuji, svěží vúně pro mladé slečny.

• , zakoupeno v Kosmetika-Zdraví.cz

• skvělá vůně

dárek pro dceru

• , zakoupeno v Parfemy-Premier.cz

• Příjemná vůně.krásně balený.

Jsem s produktem spokojená.Velice vhodný jako dárek slečnám k Vánocům.

• , zakoupeno v Kosmetika-Zdraví.cz

Příznivá cena.

• Nádherná svěží vůně
    • Krásný flakón i pouzdro
    • Krabička
    • Je to od Justinka ♥
    • Peníze jdou na charitu

Tak i další Justinova vůně je dokonalá.Krabička je barevná, sexy v mých oblíbených barvách (fialová,růžová,zlatá).Na bocích krabičky je fialové srdíčko a kolem něho jsou kolečka ve stejných barvách.Nechybí ani Justinův podpis ve zlaté barvě.Na zadní straně je Justinova sexy fotka.Flakón je v plastovém stužkovém pouzdře v růžovo-fialové barvě,vršek je nahoře zlatý a je tam srdíčko.Na zavírací straně uzávěrů je to zlaté a je všude napsané Justin Bieber a malé srdíčka,objeví se i slovo Never let you go (nikdy vás neopustím.,je to nádherný.Vnitřek je ve tvaru srdce stejně jako samotná lahvička,ta je ve fialové barvě.Vůně je taková opět květinovo-ovocná ale s jinými květinami a ovocem.Vůně je taková opět sladká ale né tak jako Someday.Je taková divoká a svěží,no prostě úžasná vůně.Vůni opět doporučuji starším dívkám tak od 15 let.Doporučuji koupit 100 ml vyplatí se.

• , zakoupeno v Notino

• Jsem s parfémem moc spokojená. Moc vám ho doporučuji.
    • Je to velmi příjemná, svěží a sladší vůně. Nedělám nic jiného než se jenom šplíchám. Kdybych mohla tak bych se do něj naložila.

Prostě je boží.