Justin Bieber Someday parfémovaná voda dámská 50 ml tester

• , zakoupeno v PetChoice.cz

• dcera je nadšená

spokojenost

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

• Úžasná výdž-několik dní!!!

Nádherně sladká.

Základ parfému
pižmo, vanilka
Hlava parfému
mandarinka, hruška, červené bobule

V roce 2011 představil Justin Bieber světu svoji vůni Someday - ta je určena pro mladé dívky ve věku 12-20 let. To je totiž přesně věková skupina fanynek zpěváka Justina Biebera. Jedná se o květinově-ovocnou vůni, nemusíte být ani fanynka Justina Biebera, abyste si ji zamilovala!

nevím je to pod stromeček

• , zakoupeno v PetChoice.cz

• dcera je nadšená

spokojenost

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

• Úžasná výdž-několik dní!!!

Nádherně sladká.
    Zakoupím znovu.

• , zakoupeno v Vůně parfémů

• slaďoučký
    • menší (dříve jsem si kupovala tester 100 ml tak je škoda, že jde sehnat už jen 50 ml)

Super parfém. Pořád se k němu vracím.

• Krásná vůně

Doporučuji!!!
    Zamilovala sem si ji

• Skvělá cena
    • chtěla jsem ji vyzkoušet
    • dala jsem na rady recenzí
    • líbil se mi klip k této vůni
    • líbil se mi flakonek
    • je to nenápadná vůně pro náctileté
    • výdrž nic moc

Tento parfík jsem okukovala již delší dobu.Líbil se mi flakonek i klip k této vůni.Dala jsem i na recenzeJe to jemňoučká vůně pro náctileté dívky , ale i vůně do parného léta..je jemná a neobtěžuje okolí svou intezitou.Jsem ráda,že jsem si tuto vůni vyzkoušela , ale dále v ní pokračovat nebudu.Mám ráda vůně svěžejší s větší jiskrou :-)

• , zakoupeno v Xparfemy.cz

• Kupovala jsem pro vnučku, která si ho vybrala.
    • Vše OK

Vnučka si vybrala.
    Je nadšená, má už 3.

• Na lítačku super.

Doporučuji na běžné nošení, květinová silnější vůně, žádná hitparáda, ale za tu cenu super.

• +

ok

• příjemná lehká vůně

dárek pro dceru, byla spokojená