Katy Perry Killer Queen parfémovaná voda dámská 15 ml

pačuli, kašmírové dřevo, pražený ořech
Hlava parfému
bergamot, lesní plod, švestka

• , zakoupeno v Notino

Katy má úžasné vůně, jedna lepší jak druhá. Vzhled úplně top. Jen tak dál!!

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

• Krásná jemná vůně,dcery 9.a13.let a já 37let´,hodnotíme velice kladně

Super,krásná jemná vůně

• , zakoupeno v Parfemix.cz

• NÁDHERNÁ DLOUHOTRVAJÍCÍ VŮNĚ, MOC SEXY :-))
    • NIC

oslovila mě v obchodě,ale cena byla vysoká, zde jsem našla to co jsem hledala,za skvělou cenu

Typ
Základ parfému
pačuli, kašmírové dřevo, pražený ořech
Hlava parfému
bergamot, lesní plod, švestka

Parfémová voda Killer Queen od značky Katy Perry je květinově-ovocná vůně pro dívky a ženy. Vůně byla vytvořena ve spolupráci s Coty a je to v pořadí 3. parfém, který tato popová hvězda vytvořila. Název parfému je píseň Fredieho Mercuryho. Na trh byla uvedena v roce 2013.

• , zakoupeno v Notino

Katy má úžasné vůně, jedna lepší jak druhá. Vzhled úplně top. Jen tak dál!!

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

• Krásná jemná vůně,dcery 9.a13.let a já 37let´,hodnotíme velice kladně

Super,krásná jemná vůně

• , zakoupeno v Parfemix.cz

• NÁDHERNÁ DLOUHOTRVAJÍCÍ VŮNĚ, MOC SEXY :-))
    • NIC