Kenzo Flower by Kenzo Eau De Lumiere toaletní voda dámská 30 ml

Základ parfému
fialka, heliotrope, pižmo
Hlava parfému
kasie

Ve městě rozkvetla červená květina. Prostá a krásná. Jemná a silná. Nečekaná. Květina poutnice, která zakoření i na asfaltu. "Nikdo mě nepěstuje, nikdo si mě nevolí, prostě rostu. Jsem všude, tu a tam; utrhněte mě a budu mít radost, nechte mě být a budu kvést. Jsem vlčí mák..." **Flower by Kenzo** je neobvyklá, ryzí, pudrová květinová vůně, moderní a poetická. Spojuje kouzlo přírody s kouzlem života ve městě. _Flower By Kenzo_ snoubí květinový akord z parmské fialky, hlohu a bulharské růže; pudrové tóny bourbonské vanilky, bílého pižma a opopanaxu; a povzbuzující harmonii molekul hedionu a cyklosalu. _Flower By Kenzo_ je výrazná květinová vůně s neméně výrazným pudrovým základem. V roce 2002 se tento parfém od Kenzo stal **nejlepší** **dámskou vůní**.

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v FAnn