Lalique Perles De Lalique parfémovaná voda dámská 100 ml tester

ntimní a velmi ženská vůně, která jemně přilne k pokožce, stejně jako perlový náhrdelník. Složení Hlava - bulharská růže Srdce - bourbonský pepř, kosatec Základ - kašmírové...
Doporučená nabídka KOKU.cz

2006
Země původu
Francie

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

• každá je něčím specifická, ta to jevíce pudrová a cítím tam pelyněk, ten mám také ráda ve vůních

• , zakoupeno v eParfem.cz

Tester jsem koupila pro maminku. Pro mě je narozdíl od ostatních recenzí strašně, přímo nekonečně sladký, ale ostatní kolem chválí. No ale po covidu jsem ztratila čich a Perles je to jediné co cítím, tak se s maminkou asi rozdělím :-)

Typ

Srdce - bourbonský pepř, kosatec

Základ - kašmírové dřevo, pačuli

• Krásná vůně
  • , zakoupeno v ELNINO.CZ

Dle recenzí jsem vůni koupila naslepo a vůbec nelituji.
    Krásná neotřelá kořeněná vůně,klidně bych jí zařadila do uni vůní.

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

• Voní jen málo komu,nutno vyzkoušet předem.
  • , zakoupeno v Notino

• Vůně je jemná a nevtíravá.
    • nic.

Tento produkt jsem si vybrala na slepo.
    Byla to dobrá volba cenově velice přijatelná a doporučuji ostatním.