Lancaster Sunwater toaletní voda dámská 50 ml

50 ml
Tester
Vzorek

• , zakoupeno v Cosmo.cz

měla jsem dříve tento parfém a byla jsem nadšená, ale teď jsem byla nepříjemně překvapená, že změnili recepturu a parfém je trochu jiný ; bohužel, ta původní vůně mi připadala a moc lepší...

Pro mě nepříjemná vůně.
    Úplně jiná vůně, než na jakou jsem před lety byla zvyklá. Vůbec neodpovídá původnímu složení.
    Lituji, že jsem si ji koupila.

• , zakoupeno v CHARISMA shop

Produkt mi zatím (po 10 dnech) nedorazil, hodnocení si tudíž udělejte sami...

Typ
toaletní vody
Určení
dámské
Objem
50 ml
Tester
Vzorek

Sugeruje filozofii intenzivního života takovým způsobem, aby měl význam každý okamžik. Vzácné prvky a přípravky z celého světa se mísí a tvoří svěží, ovocně-květinovou kytici s esencí exotických doplňků s lesním, smyslovým pozadím, jež ztělesňuje současný vztah k dobrodružství, kterým je život. “Po lásce, po úspěších dnešní žena touží žít naplno, dělit se s radostmi a být samostatnou. Proto jsem stvořil vůni ESCAPE, vůni pro romantickou ženu, která chce, aby měla význam každá chvíle.” Calvin Klein.

1zákazník doporučuje produkt

Pro mě nepříjemná vůně.
    Lituji, že jsem si ji koupila.

• Dostala jsem toaletní vodu od kamarádky před několika lety, pak se ale z pultů ztratila, jsem velmi ráda, že se dá ještě objednat

zajímavá vůně,za přijatelnou cenu, která vydrží po celý den

• Jemná, svěží vůně.Vydrží několik hodin.
    • Vyhovujeme mi složení čer.rybíz, zel.jablko, bergamot ,které není u žádné jiné toal.vody.
    • 50ml ideální do kabelky
    • Nenajdeme už v žádných regálech běžných perfumerií a drogerií.ŠKODA !

Přimlouvám se k tomu, aby se znovu objevili v parfumerkách.Komu vyhovuje složení toaletky,určitě bude mile překvapen krásnou vůni, která omámí nejednoho muže :-)

• , zakoupeno v CHARISMA shop

Produkt mi zatím (po 10 dnech) nedorazil, hodnocení si tudíž udělejte sami...

• Ideální vůně na léto,lehká a svěží. Dobrá cena, jen se musí hledat.
    • Málokde je skladem.

Já sama jsem koupila velmi dobře, dnes mi dorazila. Cena i s poštovným byla mnohem nižší než jinde jen samotná toaletka. Mile mě překvapilo,že je vůbec k sehnání, měla jsem ji před pár lety a ráda se k ní vracím.

• Skvělá svěží vůně.

Tato vůně není již příliš k sehnání, takže mě potěšilo, že zde byla, ikdyž ne skladem, ale dorazila vcelku rychle.