Lancôme Hypnose Senses parfémovaná voda dámská 30 ml

Mandarinka, pomeranč, růžový pepř

• Naprosto jedinečná vůně
    • Používám téměř celoročně, od konce léta do jara
    • V prodeji je výjimečně

Překrásná vůně, která je mou stálicí. Cítím se v ní příjemně a reakce okolí jsou jen pozitivní.

• Nakupuji opakovaně
    • Má složení a vlastnosti, které mi vyhovují
    • Universální, přesto jedinečná
    • Nebývá často dostupná

• Velmi příjemná, okouzlující a návyková vůně
    • Dlouhá výdrž
    • Svou podobu během působení nemění
    • Umí vylepšit náladu :-)
    • Vhodná k celodennímu použití
    • Nebývá často v prodeji, její dostupnost se musí hlídat

Hypnôse senses jsem od léta několikrát testovala v parfumerii. Vždy jsem cestou domů zaslechla "tady něco krásně voní". Neodolala jsem a nyní si s ní zpříjemňuji podzimní dny. Vůně je elegantní a podmanivá. Dodává dobrý pocit uživatelce i okolí. Nepatří mezi provokativní vůně, navozuje harmonii a soulad, je něžná a taková rozmazlující. Možná díky tomu přitahuje pozornost. Intenzitu a výdrž má velmi dobrou. Z oblečení je cítit do vyprání, na kůži celý den, z vlasů déle. Má složení, které mi vyhovuje, nic nechybí, nic nevyčnívá.⚛ Doporučuji k vyzkoušení.

Typ
pačuli, trávnička, benzoin, tonka
Hlava parfému
Mandarinka, pomeranč, růžový pepř

Smyslná a elegantní...

Hypnose Senses navozuje svádění - je esencí koketního francouzského šarmu, okouzlující, radostnou a nadčasovou ženskostí. Vůně představuje celé spektrum pocitů. Nadpozemská vůně Vás rozmazluje a probouzí vaše smysly. Její kouzlo je omamné, je obklopená aurou tajemství.

Složení vůně

Hlava - mandarinka, pomeranč, růžový pepř

Srdce - osmanthus, med, růže

Základ - benzoin, pačuli, boby tonka

• Naprosto jedinečná vůně

• Nebývá často dostupná

• Velmi příjemná, okouzlující a návyková vůně
    • Dlouhá výdrž
    • Svou podobu během působení nemění
    • Umí vylepšit náladu :-)
    • Vhodná k celodennímu použití
    • Nebývá často v prodeji, její dostupnost se musí hlídat

• , zakoupeno v BRASTY.CZ

• Tuto vůni miluju a používám na stridacku s jinými již několik let, je hodne sofistikovaná, příjemná, ma vydrž, ale na druhou stranu neni zadny bolehlav.
    • Nemuzu si pomoct, ale vůně, co jsem si objednala mi prisla jiná nez ta, kterou jsem používala dříve, co do vydrze, vůně a i flakon byl trochu odlišný, proto jsem vracela.
  • , zakoupeno v EUROPARFÉMY.CZ

• Jemný, nevtíravý parfém, který určitě neobtěžuje své okolí.
    • Manželovi se líbí:))
    • Zdá se mi vcelku slabá výdrž na to, že jde o parfémovanou vodu.
    • Nejkrásnější vůně na začátku aplikace, později se tato krása
    • vytratí,ale je stále příjemná i po dlouhé době.

Jsem spokojená, vybírala jsem podle vzorku,
    silně mi tato vůně připomněla Dunu od Diora v mnohem jemnější podobě.

Příjemná nevtíravá vůně.

• , zakoupeno v Parfemy.cz

• Krásná vůně

Super!

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

• Krásná netuctová vůně, která má dlouhou výdrž. Nejen na léto, ale i pro chladnější dny.

Chtěla jsem vůni, která není pro každého a toto Senses bezvýhradně splňuje.

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

• jemná, nevtíravá, ale příjemně zapamatovatelná vůně; dlouho vydrží
  • , zakoupeno v ELNINO.CZ

parfém nebyl dlouho k objednání, nakonec jsem ho našla na elnino :)