Lancôme Hypnose Senses parfémovaná voda dámská 50 ml

Hlava parfému
Mandarinka, pomeranč, růžový pepř

• , zakoupeno v Cosmo.cz

• Pro mne má všechny plusy a je top mezi mými voňavými stálicemi
    • Samé pozitivní reakce :-)
    • V e-shopech nebývá v prodeji

Hypnôse senses jsem před prvním nákupem několikrát testovala v parfumerii. Vždy jsem cestou domů zaslechla "tady něco krásně voní". Neodolala jsem a zpříjemňuji si s ní nejen podzimní dny již druhým rokem. Vůně je elegantní a podmanivá. Dodává dobrý pocit uživatelce i okolí. Nepatří mezi provokativní vůně, navozuje harmonii a soulad, je něžná a taková rozmazlující. Možná díky tomu přitahuje pozornost. Intenzitu a výdrž má velmi dobrou. Z oblečení je cítit do vyprání, na kůži celý den, z vlasů déle. Má složení, které mi vyhovuje, nic nechybí, nic nevyčnívá.⚛ Doporučuji k vyzkoušení.

• , zakoupeno v Notino

• prijemna vune,objednavala jsem si jiz nekolikrat.

super vune

Základ parfému
pačuli, trávnička, benzoin, tonka
Hlava parfému
Mandarinka, pomeranč, růžový pepř

KVĚTINOVÁ vůně uvedena na trh v roce 2009Vůně plná života, nutí ke svádění, extravaganci a sexy smyslnosti.

Pro ženu elegantní, která má styl.

• Hypnose Senses navozuje svádění: je esencí koketního francouzského šarmu, okouzlující, radostnou a nadčasovou ženskostí. Vůně představuje celé spektrum pocitů. Nadpozemská vůně Vás rozmazluje a probouzí vaše smysly. Její kouzlo je omamné, je obklopená aurou tajemství.
  • Složení vůně:HLAVA:

• , zakoupeno v Cosmo.cz

• Pro mne má všechny plusy a je top mezi mými voňavými stálicemi
    • Samé pozitivní reakce :-)
    • V e-shopech nebývá v prodeji

• , zakoupeno v Notino

• prijemna vune,objednavala jsem si jiz nekolikrat.

super vune

• , zakoupeno v ZIVADA.cz

Jsem spokojená

• velké zklamání
    • špatná várka

Tento parfém jsem vracela, musela to být špatná várka.Parfém jsem zkoušela v kamenném obchodě a líbil se mi a proto jsem si ho objednala, ale to, co mi přišlo smrdělo.Bez probému mi ho vzali zpět.

• , zakoupeno v Alza.cz

• Jemná, elegantní, nevtíravá

Vůni používám přes dva roky a za jinou bych už neměnila. Dá se nosit po celý rok, není těžká nebo vtíravá jako předchůdce Lancome Hypnose.

• vůně....
    • ...

mám ráda tuhle vůni

• Dlouho vydrží, příjemná

Zavoněla mi, má dlouhou výdrž

• , zakoupeno v Xparfemy.cz

• nádherná vůně, stále se k ní vracím, maximální spokojenost

• Náádherná plná vůně, já jsem nejvíce cítila med. Velice originální a sofistikovaná
    • Snad jen bych řekla, že asi není úplně pro hodně mladé dívky.

Krásná,elegantní a dlouho vydrží.

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

• Jedinečná vůně...
    • Jak se Hypnose rozvoní, je ještě lepší a výdrž nekonečná.
    • Zkoušela jsem mnoho vzorků v kategorii této vůně, ale žádný z nich neměl tak sehrané množství ingrediencí jako Hypnose sences...
    • Volba pro ženy, kterým voní typ kořeněný a květinový. Zaujmout a pohladit

Tuto vůni jsem si koupila již 3x