Lanvin Eclat D'Arpege parfémovaná voda dámská 5 ml vzorek

bílý cedr z libanonu, sladké pižmo, vzácná ambra
Hlava parfému
list citroníku

• , zakoupeno v Notino

Čekala jsem vůni šeříku, kvůli které jsem si parfém objednala. Bohužel mě vůně nevoní a šeřík v ní necítím.

• , zakoupeno v Notino

Přijde mi, že dříve to byla lepší vůně, nyní mi nevoní, možná jsem víc náročná a poznala jsem lepší parfémy.

• , zakoupeno v MALL.CZ

Hlava parfému
list citroníku

Ocenění

Produkt roku 2017 - Finalista

Eclat D´Arpege je vůní ženskosti, ženskost je vyjádřením lásky a vášně. Ženskost je podpisem značky Lanvin. Vůně Eclat D´Arpege je jako melodie - svěží, čistá a plná radosti. Od prvního nadechnutí vyvolává Eclat D´Arpege dojem plný jemné záře a radosti, který přetrvává. Pojí v sobě svěžest šeříku a výrazný tón pomerančovníku. Vůně byla na trh uvedena v roce 2002.

Zákazníci nejčastěji zmiňují

Super, doporučuji.

• , zakoupeno v Fragra.cz

krásná letní vůně

• , zakoupeno v Notino

• klasika, používám dlouhou dobu
  • , zakoupeno v Notino

Krásná vůně jen na pár minut, poté se rozloží do pižmového smradu, který drží a drží a je vtíravý a připomíná mi odér upjatých upocených učitelek ze školy. Pro mě fakt není.

• Super
  • , zakoupeno v ELNINO.CZ