Laura Biagiotti Roma toaletní voda dámská 50 ml

Garantovaný nákup z Parfemy.cz

Skladem • 1 variantaDoplňkové služby59 Kč98 % • 4 951 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby59 Kč97 % • 46 033 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby59 Kč95 % • 26 353 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby59 Kč97 % • 18 404 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč99 % • 10 283 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč97 % • 6 415 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby30 Kč98 % • 74 470 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená záruka30 Kč98 % • 26 415 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč94 % • 799 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta39 Kč92 % • 511 808 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • Více variant79 Kč94 % • 26 053 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta88 Kč95 % • 7 991 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta88 Kč96 % • 1 695 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč93 % • 18 987 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby79 Kč93 % • 346 recenzíDalší informace
Do týdne • 1 varianta69 Kč97 % • 47 453 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta129 Kč95 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč98 % • 88 066 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace

Typ
Velká Británie

• , zakoupeno v Lékárna.cz

zajímavá

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

Toaletní vodu jsem si vybrala trochu na základě recenzí a také, že už jsem ji pře několika lety používala. S vůní jsem spokojena. škoda, že tento typ nevyrábí také jako vodu parfémovou. Praktický tvar flakonu.

• , zakoupeno v EUROPARFÉMY.CZ

Rok vydání
1988
Země původu
Velká Británie

Roma patří k orientálním vůním. Obsahuje starobylou vůni balsamo, jejíž recepturu tvůrkyně objevila na starém papyrusu. Flakon je ve tvaru starých římských sloupů, zabalených do jakoby mramorového obalu ve světle meruňkové barvě. S Romou Laura Biagiotti vyjádřila lásku k věčnému městu, městu Římu, ve kterém žila a pracovala od svého mládí.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Lékárna.cz

zajímavá

• , zakoupeno v EUROPARFÉMY.CZ

Kupuji podruhé, líbí se mi

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Spokojenost

• , zakoupeno v Pilulka.cz

• Vůně me upoutala jednak cenove a po druhé jeden čas jsem ji používala
  • , zakoupeno v FAnn

• pro mě je to vůně jara
  • , zakoupeno v Notino

BYL TO DÁREK..

• , zakoupeno v Parfemy.cz

toaletní vodu používám již déle a jsem s ní spokojená, vydrží dlouho na těle cítit

• , zakoupeno v Kosmetika-Zdraví.cz

v obchodě normálně není !!! dlouho jsem jí hledala.

• , zakoupeno v Parfemy-Vune.cz

• už to není, co bývalo, kdysi jsem ji měla, proto jsem teď objednala, ale tahle nová vůně je víc kořeněná