Laura Biagiotti Venezia parfémovaná voda dámská 25 ml

vanilka
Hlava parfému
švestka

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

Mam rada vuni od Laury B. specielne tuto vuni je velmi jemna a v posledni dobe ji ma jen tento obchod pouze ve velikosti 25ml. Coz je velmi prakticke na cesty, ale nikoliv na doma.

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

Jelikož jsem před lety dostala jako dárek tělové mléko, které mi úžasně vonělo, zkusila jsem nyní i parfémovanou vodu, ale ta mi bohužel vadí. Cítím z ní něco jako stařinu - trochu jako Vanderbild, této vůni je dosti podobná

• kupuji ho již leta z bývalého NSR, zůstává po něm voňavý nevtíravá vůně

Základ parfému
vanilka
Hlava parfému
švestka

Venezia od značky Laura Biagiotti je sladší, orientální vůně pro ženy, které mají rády silnější a výraznější vůně. Pokud mezi takové patříte, jistě vás vůně Venezia zaujme - v úvodu se ukrývá ylang-ylang, švestka a černý rybíz, srdce je zcela květinové, základ je dřevitý s příměsí vanilky a pryskyřice. Vůni vytvořili Lucas Sieuzac aMichel Almairac. Na trh byla uvedena v roce 2011.

2zákazníci nedoporučují produkt

• kupuji ho již leta z bývalého NSR, zůstává po něm voňavý nevtíravá vůně

• flakon
    • těžká neurčitelná vůně

• flakon
    • není to stará laura vůně, zklamání

čekala jsem starou verzi, nedorazila

• , zakoupeno v Parfumeries.cz

• Krásná, pro mě orientální vůně v zajímavém flakonu.
    • Není úplně shodná s původní Venezií. Chybí tam něco z kořeněných nádechů, kterou měla ta původní Venezia 1992.

Kdybych neměla porovnání s původní vůní, tak bych byla jistě velmi nadšená, ale původní Venezia 1992 byla pro mě zajímavější a déle vydržela. Mám ještě původní vůni v miniatuře, tak to můžu porovnat. Ale přesto je tato vůně krásná a stojí zato si jí koupit, pokud jste měla ráda Venezii 1992, tak ji dokáže přes některé výhrady nahradit. Novou Venezii jsem si již koupila a moc ráda ji nosím. Takže před některé nedostatky doporučuji.

úžasná vůně, stálice po desetiletí

• , zakoupeno v MARIANET

úžasná vůně

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

• okouzlující, opět nádherná a stejná jako před 20-ti lety .... super, že ji opět začali vyrábět! Jen víčko parfému už není tak krásné ;-)