Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh toaletní voda dámská 1 ml vzorek

cedrové dřevo, švestka, pižmo
Rok vydání
2011

• , zakoupeno v Profi-parfémy.cz

Flakón je hezký, vůně mě nenadchla.

• , zakoupeno v Parfum.cz

• Skvěle voní
  • , zakoupeno v Notino

Tak tohle byla láska na první *čuch * :D nikdy jsem neměla možnost Marc jaicobs vůně vyzkoušet, tak jsem objednala, jen malý tester. ale po aplikaci? pane bože už chápu,proč ji všichni tolik chválí. budu objednávat velké balení

Typ
Základ parfému
cedrové dřevo, švestka, pižmo
Rok vydání
2011

Okouzlující, rozmarná, plná života - taková je Daisy Eau So Fresh. Je to odvážná verze originální vůně Daisy. Nechte se přenést na klidné a slunečné místo, které ve vás vzbudí mladistvého ducha s pozitivním, svěžím a hravým pocitem. Vůně byla na trh uvedena v roce 2011.

3zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v Profi-parfémy.cz

Flakón je hezký, vůně mě nenadchla.

• , zakoupeno v Parfum.cz

• Skvěle voní

• , zakoupeno v Notino

Krásná vůně! Čistá, svěží, lehoučká, přesně na léto.

• nevšední vůně
  • , zakoupeno v Xparfemy.cz

čekala jsem svěžejší vůni, bohužel tohle je pro mě naprostý bolehlav, nějaká složka mi tam strašně vadí, takže pro mě nepoužitelný

• , zakoupeno v Notino

Skvělý parfém, můj nejoblíbenější. Patří mezi ty nejlepší, co vydrží celý den a zároveň NENÍ vůbec tak intenzivní aby z něj bolela hlava.

nic moc

• Krásná vůně, dobrá výdrž
    • Plné balení bohužel není skladem

Krásná, květinovo-ovocná, nevtíravá vůně, která poměrně dlouho vydrží.
    Dlouho jsem hledala vůni, která mi sedne. Nejdříve jsem měla možnost přičichnout ke klasické Daisy a byla jsem nadšená. Ale Daisy - Eau so fresh má v sobě větší šmrnc. Doporučuji ji spíše pro mladší věkovou skupinu.
    Určitě si pořídím plné balení hned, jak bude skladem. Rozhodně oceňuji, že existuje i 125 ml balení!
    Marc Jacobs má nádherné flakony a já se nemůžu dočkat, až budu mít jejich sbírku doma na polici.
    I když je tato vůně dražší, investice do ní se rozhodně vyplatí!

• ne

nelíbí,je moc těžká a nepřijemná