Marc Jacobs Divine Decadence parfémovaná voda dámská 50 ml

bergamot, šampaňské, pomerančové květy

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• Nadherna dlouhotrvajici vune
  • , zakoupeno v Notino

je OK podle recenzí jsem jí objednala pro mě trochu sladší,mám raději dřevité,orientální,ale je moc hezké balení takže super,a ještě jsem obdržela tašku ta je moc pěkná, super na léto

OK

Základ parfému
vanilka, šafrán, ambra
Hlava parfému
bergamot, šampaňské, pomerančové květy

V roce 2016 představila značka Marc Jacobs vůni s názvem Divine Decadence. Ta navazuje na neméně úspěšnou vůni Decadence z roku 2015. Nechte se okouzlit touto sexy, svůdnou vůní!

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• Nadherna dlouhotrvajici vune

OK

• , zakoupeno v Notino

tento parfém jsem si objednala náhodu a jsem s ním velice spokojená,vůně vydrží dlouho,jana

• Krásně to vypadá
    • Záleží na vkusu