Masaki Matsushima M:0C toaletní voda pánská 80 ml

Vůně pro muže uvedena v roce 2009. Složení Hlava - citrusy, jablko Srdce - zvonek Základ - dřevité nóty, pižmo...
1 238 Kč
Garantovaný nákup z Kosmetika-Zdraví.cz

Skladem • 1 variantaProdloužená záruka30 Kč97 % • 26 583 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč97 % • 273 403 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace

Typ
mražený jablečný sorbet, dřevité tóny

• příjemná vůně, vzhled

• Příjemná vůně.
    • Dlouhá výdrž.

Zaregistroval jsem tento parfém na procházejícím stevardovi v letadle a hned jsem věděl, že tato vůně, bude určitě příjemná i pro další procházející :)

• , zakoupeno v Jedenklik.cz

jedná se sice o pánskou vůni, ale její čistota mě velice zaujala a je mi na tolik příjemná , že jsem se rozhodla , používat jí v letních měsících. Nevtíravá a osvěžující.

Typ
Základ parfému
pižmo
Hlava parfému
mražený jablečný sorbet, dřevité tóny

Vůně pro muže uvedena v roce 2009.

Složení

Hlava - citrusy, jablko

Srdce - zvonek

Základ - dřevité nóty, pižmo

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaDoplňkové služby30 Kč98 % • 74 663 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená záruka30 Kč98 % • 10 059 recenzíDalší informace

• naprosto dokonalá
    • originální vůně
    • spíš Unisex
    • na světě neexistuje lepší vůně

Pořád se mě někdo ptá, co to mám za úžasnou voňavku. A to jsem žena, opravdu je to unisex vůně a nikdy nepřestane bavit. Je originální a dokonalá. Nedokážu si představit být někdy bez ní.

• příjemná vůně, vzhled

• Příjemná vůně.
    • Dlouhá výdrž.

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaProdloužená záruka30 Kč98 % • 10 059 recenzíDalší informace
  • , zakoupeno v Jedenklik.cz

• , zakoupeno v Vůně parfémů

• Příjemná vůně, dlouho vydrží, používám již přes dva roky

• dokonalá vůně
    • jemná a svěží vůně
    • všichni mi ji závidí
    • nikdy se neomrzí

Nikdy jsem nenašla lepší vůni. Do téhle jsem se prostě zamilovala a jinou už nepoužívám.

Je skvělá pro ženy, které mají rády mužské vůně. Ale není tak těžká ani silná.

Všechny ženy mi ji závidí.

• , zakoupeno v Vůně parfémů

• vhodná vůně pro ženy, které mají rády pánské vůně
    • příjemná nenásilná vůně pro chlapy, která se ženám líbí

z řady unisex zatím nejlepší vůně

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

• zajímavá pánská vůně
    • líbí se mému manželovi

super pánský parfém

• , zakoupeno v Parfemy.cz

• velmi příjemná spíše letní vůně,svěží s ovocnými tóny
    • nedrží dlouho

Vybrala jsem si ji naslepo,jen z popisu ,zaujala mě značka i příznivá cena, nezklamala, jen kdyby více držela, ale přesto bych ji doporučila jako velmi příjemnou