Mexx Spring Edition 2012 toaletní voda dámská 20 ml

Oblíbená značka

Perfektní vůně

• Svěží vůně
    • Krátká výdrž

Původní vůně byla lepší a déle vydržela.Nyní je to slabé a brzo vyvane.

Typ
Základ parfému
palisandr, jantar, květ broskvoně
Hlava parfému
černý rybíz

Nová, jarní edice pro rok 2012. Jedná se o květinově-ovocnou vůni pro mladé ženy a dívky, které se umí radovat z každého dne, chtějí skvěle vypadat a cítit se svěže nejen s přicházejícím jarem.

Složení

Hlava - černý rybíz, frézie, grapefruit

Srdce - růže, jablko, konvalinka

Základ - brazilské růžové dřevo, jantar, květy broskve

3zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v Notino

• Moje velmi oblíbená vůně

Oblíbená značka

Perfektní vůně

• Svěží vůně
    • Krátká výdrž

Původní vůně byla lepší a déle vydržela.Nyní je to slabé a brzo vyvane.

• , zakoupeno v Xparfemy.cz

• cena?
    • ničím vyjímečná naprosto nevýrazná vůně

koupila jsem EDT, ale jsem zklamaná
    produkt bych známým nedoporučila
    vůbec mne nezaujal - vůně během malé chvíle vyprchá

• , zakoupeno v Jedenklik.cz

• příjemná jarní vůně

Tuto vůni mám poprvé, objednávala jsem na základě recenzí a jsem velmi spokojená.
    Vůně je jako jarní vánek, plný prvních slunečních paprsků, rašící trávy a voňavých kvítků.

• , zakoupeno v Parfemy.cz

• vůně mě zklamala
    • má málo společného s Women, Berlin či Amsterdam
    • vůně mě zklamala
    • má málo společného s Women, Berlin či Amsterdam

Tuto vůni si již neobjednám

• , zakoupeno v Xparfemy.cz

vůně je příjemná, neotřelá

• , zakoupeno v VMD

• vůně
    • výdrž vůně
    • malý obsah za tu vysokou cen

krásně voní, jen by vůbě mohla vydržet déle a za tu cenu by mohli zvětšit obsah aspoň na 30 ml