Milton Lloyd Tatti Milton-Lloyd parfémovaná voda dámská 50 ml

Parfém Tatti voní jako Bamboo od Gucci. Tatti - dámská parfémovaná voda Milton-Lloyd.   Tatti - jemná elegantní květinová vůně Milton-Lloyd stejnojmenné kolekce. Šumivé a...
Garantovaný nákup z ParfemyZLondyna.cz

50 ml
Základ parfému
dřevnatý, pižmový a vanilkový

• , zakoupeno v ParfemyZLondyna.cz

• Kdysi jsem používala tuto vůni, pak najednou nebyla a teď náhodou jsem ji po X letech objevila.

• Flakon tak akorát

Objem
50 ml
Základ parfému
dřevnatý, pižmový a vanilkový

Parfém Tatti voní jako Bamboo od Gucci.

Tatti - dámská parfémovaná voda Milton-Lloyd.

Tatti - jemná elegantní květinová vůně Milton-Lloyd stejnojmenné kolekce. Šumivé a čerstvé zelené jablko, liči a černý rybíz tvoří vrchní tóny. Ty v srdci pozvednou elegantní a hezké oranžové květy, čajové růže a lotosový květy. Měkký teplý základ tvoří tóny santalového dřeva, pižma a vanilky, které skvěle dokončí tento velmi ženský parfém. Vůně z klasické kolekce Milton-Lloyd je léty prověřená a velmi oblíbená mezi ženami všech věkových kategorií. Tatti, to je prostě vůně ženy!

Dle nezávislého webu Smell-A-Likes.com, který porovnává jednotlivé vůně parfémů, voní parfém Tatti jako parfém Bamboo od Gucci.

Recenzi této vůně si můžete přečíst na webu ILoveMakeup.cz nebo Simonetablog.blogspot.cz nebo ByGabra.cz nebo OK-makeup.cz nebo Nikolamills.com nebo Ladyvanilka.blog.cz nebo Wormake.blogspot.com.

Neznáte vůni Tatti a chcete ji nejdříve vyzkoušet, abyste zjistili, jestli je pro vás ta pravá? U nás to není problém. Objednejte si vzorek této vůně za symbolickou cenu.

Podrobnosti o složení vůně naleznete zde.

• Flakon tak akorát

příjemná,jemná vůně,bez delší výdrže

• , zakoupeno v ParfemyZLondyna.cz

S parfémem jsem velmi spokojena, krásně voní a vůně docela dlouho vydrží. Kladně ho na mně hodnotí i ostatní.

• , zakoupeno v ParfemyZLondyna.cz

• jemná krásná ničím nenahraditelná vůně
    • neznám žádné proti

vynikající vůně ,která vydrží celý den