Narciso Rodriguez Narciso parfémovaná voda dámská 90 ml

cedr, vetiver
Hlava parfému
bílá růže

• je to vůně, která se mi ani po letech nepřestává líbit
    • Je těžko k sehnání a začínám mít obavu, že tuto klasiku přestanou vyrábět a nahradí ji "odrůdou" Poudréé, která pro mě zdaleka není to pravé
  • , zakoupeno v Krasa.cz

Základ parfému
cedr, vetiver
Hlava parfému
bílá růže

Narciso od značky Narciso Rodriguez je květinově-dřevitá vůně pro dívky a ženy, které milují výraznější a dlouhotrvající vůně. Nechte se unést kombinací růže a pivoňky v úvodu. Na závěr vůni zafixuje vetiver a cedrové dřevo.

• je to vůně, která se mi ani po letech nepřestává líbit
  • , zakoupeno v Krasa.cz

• pro mne vyjímečná a originální vůně

krásný

• , zakoupeno v ProdejParfemu.cz

voní mi a vydrží celý den

• , zakoupeno v ZIVADA.cz

Používám jej již několik let

• , zakoupeno v Kosmetika-Zdraví.cz

Super vyrazna a zajimava vůně

• , zakoupeno v Notino

Tuto značku preferuji již několik let, většinou mám úspěch.
    Nemusí samozřejmě vyhovovat každému - je potřeba vyzkoušet.

• Zvláštní vůně silná krásná dlouho vydrží

nádherná top vůně

• Jedinečná sladká vůně kterou jsem hledala několik let a našla se v ní a zamilovala se.

Dosud né moc známá značka, ale má velmi dobře našlápnuto. Hned první přivonění mne odrovnalo :D ( v pozitivním )