Neness The Gioia parfémovaná voda dámská 33 ml

Inspirováno značkou Armani *Acqua di gioia* Jemně květinová vůně uzavřená v klasickém flakónu 33 ml. Nechte se unést radostí a energií parfému Neness the Gioia. Jeho svěží a...
Doporučená nabídka Lilite.cz

Příjemná vůně, dobrá cena, inteligentní velikost flakonu

Krásná vůně.

• , zakoupeno v Neness Official

• šikovné balení, vhodné do jakékoliv kabelky

Před pár lety byla vůně skutečně autentická, dnes se bohužel neblíží ani vzdáleně originálu. Z mého pohledu se tedy velmi snížila kvalita a dost mě mrzí, že už není možnost vrácení. Taky mi dříve chodily parfémky v krásné krabičce a udělaly mi velkou radost. I z tohoto důvodu jsem se ráda vracela a doporučovala kamarádkám. Pro tentokrát jsem si téměř jistá, že to byl můj poslední nákup.

Typ
parfémované vody
Určení
dámské
Objem
33 ml

Inspirováno značkou Armani *Acqua di gioia*

Jemně květinová vůně uzavřená v klasickém flakónu 33 ml. Nechte se unést radostí a energií parfému Neness the Gioia. Jeho svěží a povznášející vůně vás okamžitě zahalí do pocitu štěstí a svobody. Otevřete si svět citrusové svěžesti s citrónem a osvěžující mátou, které probudí vaše smysly a dodají vám energii. Srdce parfému je jako kvetoucí zahrada, ve které se jasmín a růžový pepř prolínají v dokonalém tanci. Tyto svůdné květinové tóny rozproudí váš vnitřní plamen a dodají vůni přitažlivost. Základ parfému je jako sladká výzva, ve které se setkává cedrové dřevo s lahodným cukrem a středomořskou rostlinou labdanum. Tyto prvky vytvářejí smyslný a zároveň příjemně sladký závěr. Neness the Gioia je vůně, která vám přináší radost a optimismus, ať už jste kdekoliv. Otevřete se této vůni a prožijte život plný radosti a svobody.

Hlava citrón, máta

Srdce jasmín, růžový pepř

Základ cedrové dřevo, cukr, labdanum

Objem: 33 ml

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta39 Kč99 % • 1 021 recenzíDalší informace

2zákazníci nedoporučují produkt

Příjemná vůně, dobrá cena, inteligentní velikost flakonu

Krásná vůně.

• , zakoupeno v Neness Official

• šikovné balení, vhodné do jakékoliv kabelky

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta39 Kč99 % • 1 021 recenzíDalší informace
  • , zakoupeno v Lilite.cz

• krásně voní, velmi podobné originálu a dlouho drží
  • , zakoupeno v Lilite.cz

S originalem to nemá společné vubec nic