Nike 5th Element toaletní voda dámská 30 ml

• , zakoupeno v Alza.cz

Příjemná vůně s dlouhou výdrží

Příjemná vůně, jako dárek

• , zakoupeno v Pilulka.cz

výrobek jsem si objednala, protože mi krásně voní! Jinak bych si ho přece neobjednala, ne?

Typ
30 ml
Tester
Základ parfému
pižmo, pralinky, pačuli

„Pátý element představuje symbol pokroku. V opozici ke všem skutečným a hmatatelným základním elementům - země, voda, vzduch a oheň, je pátý element tajemnou neviditelnou energií, která nás obklopuje.“

• , zakoupeno v Alza.cz

Příjemná vůně s dlouhou výdrží

Příjemná vůně, jako dárek

• Krásná vůně
  • , zakoupeno v Parfum.cz

Byla mi doporučena, za málo peněz hodně muziky. Drží celý den, jemná, ženská vůně.

• , zakoupeno v DROGERIEPavla.cz

• výborná, lehká a příjemná vůně
    • bohužel už se těžko shání
  • , zakoupeno v DROGERIEPavla.cz

Nádherná a celkem dlouho trvající vůně.

• , zakoupeno v Parfemy.cz

Tato vůně mě velice zaujala a jsem s ní spokojená, určitě objednám s radostí znovu..není přeslazená :)

• , zakoupeno v VMD

• úžasná vůně....a drží

chtěla jsem zkusit něco nového a jsem moooc spokojená