Nina Ricci L'Air du Temps parfémovaná voda dámská 100 ml tester

karafiát
Rok vydání
1948

• , zakoupeno v Cosmo.cz

• Krásný parfém, který vydrží velmi dlouho.

• krásná vůně
  • , zakoupeno v Cosmo.cz

• Jemná, nevtirava vůně, v zadnem případě ne zastaralá, i když už je na trhu dlouho. Krásná klasika, ale sexy...

Kdo má rád francouzský kvalitní styl v oblikani, eleganci a pritom m být i sexy, vrele doporučuji..

Typ
Hlava parfému
karafiát
Rok vydání
1948

Vůně L´Air du Temps je kořeněná a květinová, stálá, vyvážená a harmonická. V každém věku se dobře nosí. Klasická vůně francouzské parfumerie, v každém směru světovým úspěchem. Určena pro ženu přirozenou, něžnou, mladou svou povahou, svůdnou a romantickou. Vůně, která je "zdrojem snění", přitom zůstává jemnou a vytříbenou.

Složení

Hlava - karafiát, gardénie

Srdce - růže, jasmín

Základ - kosatec florentinský, santalové dřevo

• , zakoupeno v Cosmo.cz

• Krásný parfém, který vydrží velmi dlouho.

• krásná vůně

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

svěží květinová s dobrou výdrží

• , zakoupeno v EUROPARFÉMY.CZ

Tuto vůni jsem používala před mnoha lety, chtěla jsem ji znovu vyzloušet. Milé překvapení, že voní stále stejně, nevtíravě, dlouho vydrží. Ještě, že ji nikdo "nevylepšoval".

• , zakoupeno v EUROPARFÉMY.CZ

skvělá vůně

• cena na Elninu
    • výdrž, hezký flakon, luxusní propracovaný dojem obalu i vnitřku
    • dva až tři střiky bohatě stačí na celý den, flakon strašně dlouho vydrží
    • komu na tom záleží, moc žen s ní nepotkáte, pokud vůbec
    • vyrábí se přes 70 let, tak půjde sehnat i v budoucnu
    • nelze kupovat naslepo, živoucí fosilie mezi parfémy, nevytrénovaným nosům může vadit

Krásná dlouhotrvající vůně, bílý karafiát podtrhnutý hřebíčkem (vůně hřebíčku a kytičkového mýdla, než jsem nedávno zjistila, jak voní bílý karafiát v květinářství), aldehydy (pro netrénované je to ten babičkovský akord), na zimu i jaro a podzim, spíš do vlhčího vzduchu. Toaletka se dá většinou sprostě očichat v kamenných parfumeriích a pak koupit na netu, když ji na Elninu zrovna naskladní. Krásná je subjektivní, pokud je člověk zvyklý jen na svěží ovocně květinové nebo sladké vyloženě dámské moderní věci, může to být šok typu babiččina skříň. Není vůbec sladká a přesto je perfektně dámská. Je silná a jde ji ze sebe samotné cítit během celého dne a myslím, že dělá i pachovou stopu všude, kudy projdu. Flakon je nádherný, do kabelky sice nejde, ale vzhledem k výdrži to není potřeba. Pro fanoušky hororů ji nosí hlavní ženská postava v Hanibalovi. Mám radost, že jsem ulovila parfémovou vodu, zatím jsem většinou viděla a mám jen toaletní, která je úžasná, ale jsem zvědavá i na parfémovou, která mě úplně poprvé kdysi okouzlila. Podle mě není jen na staré babky (ideálně mrtvé) jak jsem se o ní hodně krát dočetla, ale na kohokoli, kdo snese dospělou vůni, která nevoní jako jídlo ani nic přeslazeného, jsem nadšená.

• , zakoupeno v Profi-parfémy.cz

Jsem moc spokojena parfemem. Chtěla jsem koupit ještě jeden jako dárek, ale už asi je vyprodaný. Už jsem ho nenašla.

• , zakoupeno v Cosmo.cz

Můj první parfém.Kupuji z nostalgie?Asi ano!Dříve měl elegantní flakon se zlatým víčkem.Vůně je velmi mýdlová,ze začátku poměrně ostrá.Po rozvonění mýdlo zjemní a kocháte se vůní čistoty a šarmu.Chvílemi je i mírně rozpustilá...jako dívka v každé ženě.Krásná.

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

• Osvědčená toaletní či parfémová voda
    • Po desetiletí neměnná kvalita