Nina Ricci L´Air parfémovaná voda dámská 100 ml tester

jasmín, zimolez

• , zakoupeno v Jedenklik.cz

• příjemná květinová vůně
  • , zakoupeno v NOVYPARFEM.CZ

Pro mě jednička mezi parfémy.

• Dobrá cena

Základ parfému
magnólie
Hlava parfému
jasmín, zimolez

Nový nástupce vůně L´Air du Temps z roku 1948. Romantická, jemná, květinová, vzdušná vůně pro ženy. Vůně byla uvedena na trh v roce 2011.

Složení zimolez, jasmín, magnólie, fialky

• , zakoupeno v Jedenklik.cz

• příjemná květinová vůně

• Krásná vůně,Na první dojem silná, jak se ale rozvíjí neodilatelná

Vyzkoušela jsem náhodou v DM a hned jsem si ji musela koupit.

• , zakoupeno v NOVYPARFEM.CZ

Pro mě jednička mezi parfémy.

• Dobrá cena

manželka je spokojená :)

• , zakoupeno v Notino

Původně jsem tuto parfémovou vodu kupovala pro sebe neboť v minulosti jsem používala Ninu Ricci s holubičkou a ta se mi moc líbila, ale tato je jiné vůně a nelíbí se mi, ale daruji ji.

• , zakoupeno v Vůně parfémů

• Krásná vuně