Nina Ricci Mademoiselle Ricci L'Eau toaletní voda dámská 50 ml tester

růže, pivoňka
Rok vydání
2013

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

• Nina Ricci patří k mé oblíbené značce.Tento parfém mám ráda.

Vše naprosto OK

Hlava parfému
růže, pivoňka
Rok vydání
2013

Mademoiselle Ricci L´Eau je květinově-ovocná vůně pro dívky a ženy z roku 2013. Parfém Mademoiselle Ricci L´Eau s jemným nádechem růžových lístků a šťavnatým ličím je ideálním parfémem pro jarní a letní období.

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

• Nina Ricci patří k mé oblíbené značce.Tento parfém mám ráda.

Vše naprosto OK

jiná vůně, než jsem si představovala, ale někomu se může líbit

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

Nina Ricci je moje oblíbená značka.Vždy jsem spokojená.Jsou to vůně pro zralé ženy.

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

Vůně je jemná, krásná, žádný bolehlav, používám pravidelně. Na EL NINO rychlé dodání, skvělé ceny.

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

Velmi příjemná a jemná vůně, vydrží vonět docela dlouho a je stále příjemná.

• , zakoupeno v Kosmetika-Zdraví.cz

Produkt, který jsem si zakoupila,znám, používala jsem ho i v minulosti, vyhovuje mi.

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

• Nina Ricci Mademoiselle Ricci.Je to krásný , jemný parfém nejen pro mladé dívky :-)

Parfém Nina Ricci je velice příjemný , dlouhá jemná výdrž a krásný flakonek s mašličkou , která je i na testru.Testr za skvělou cenu.Jsem moc spokojená a koupím si jej znova.Děkuji za rychlé dodání.

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

za málo peněz hodně muziky

• , zakoupeno v Kosmetika-Zdraví.cz

• Příjmná vůně, slušná výdrž